Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 74x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Tří sedláků

Stylový staročeský hostinec U Tří sedláků nabízí českou i světovou kuchyni, výborné pivo a milou obsluhu. Pyšní se bohatou historií, která sahá až do přelomu 19. a 20. století.

U Tří sedláků se vaří s láskou a chutí. Řídí se tu heslem: Ochota, rychlost, kvalita. K největším specialitám podniku patří zvěřina nebo pochoutky z telecího, jehněčího a skopového masa. Výborný je také čerstvý kapr z Třeboně a oblíbené české klasiky v čele se svíčkovou. Na své si ale přijdou i vegetariáni.

Hlavním lákadlem hostince je výborné pivo, se kterým to tu umí dokonale. Důkazem je i certifikát nejvyšší kvality od Plzeňského Prazdroje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Tří sedláků v Českých Budějovicích opět nezklamala, výborný nedělní oběd (hamburská kýta), ochotný a usměvavý personál. Porce jídla jsou v této restauraci velké. Pivo výborné. Doporučujeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Známí mi doporučili restauraci u Tří sedláků v Č. Budějovicích. I když bylo docela plno, obsluha byla rychlá - dal jsem si výborný černý speciál, který mají jen zde. K tomu dobré jídlo a byl jsem moc spokojen, takže tuto restauraci všem doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrý den, dnes jsme byli v hostinci U Tří sedláků již podruhé. Opět nám velmi chutnalo - dali jsme si Hovězí pečeni se špenátem a bramborovými knedlíky a shodli jsme se na tom, že to byla opravdu lahůdka. Příště zase přijdeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO