Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 76x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Tří sedláků

Stylový staročeský hostinec U Tří sedláků nabízí českou i světovou kuchyni, výborné pivo a milou obsluhu. Pyšní se bohatou historií, která sahá až do přelomu 19. a 20. století.

U Tří sedláků se vaří s láskou a chutí. Řídí se tu heslem: Ochota, rychlost, kvalita. K největším specialitám podniku patří zvěřina nebo pochoutky z telecího, jehněčího a skopového masa. Výborný je také čerstvý kapr z Třeboně a oblíbené české klasiky v čele se svíčkovou. Na své si ale přijdou i vegetariáni.

Hlavním lákadlem hostince je výborné pivo, se kterým to tu umí dokonale. Důkazem je i certifikát nejvyšší kvality od Plzeňského Prazdroje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byla to moje oblíbena hospoda, ale nove jsou v lokálu instalovány šmírovací kamery, zdrazili vyrazne jídlo a příjemný personál odchází. Budu muset hledat jinde
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tato restaurace má vše, co od restaurace požaduji - skvělé, příjemné a originální prostředí, ryhclou a příjemnou obsluhu, kterrá "netápe", a výborné jídlo = výběr pro různé chuťové buňky, tradiční kuchyně i lehké pokrmy, chuťově bez připomínek. A za velmi dobré ceny, navíc "meníčko", které obohacuje jídelní lístek, mají i v neděli.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Nedělní oběd v restauraci U Tří sedláků neměl chybu. Tak výborné vepřové nudličky po šenkýřsku jsme neměli už dlouho. Také piva speciál která zde nabízí jsou výborná. Vše hodnotím kladně a doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO