Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 10x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Tří lvů

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Využili jsme akci na Slevomatu do této restaurace a zašli na pečené koleno. Jídlo nás úplně nenadchlo, bohužel, koleno nebylo zcela propečené. Avšak restaurace je pěkná a personál příjemný.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Při rezervaci jsme využili voucher ze Slevomatu, rezervace proběhla naprosto v pořádku. Obsluha byla milá a pozorná, bohužel jedno pivo bylo úplně pod míru. S jídlem jsme byli spokojeni částečně, pečené koleno na černém pivě nebylo úplně dopečené. Libová část byla dobrá, i když maso nešlo moc dobře od kosti, ale kůže byla z jedné strany tvrdá a z druhé nedopečená. Celkový dojem rozpačitý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace, příjemné prostředí, jídlo vynikající. Doporučuji zejména hovězí steaky, vždy propečené dle vašich požadavků. Ceny jsou vyšší, ale vzhledem k lokalitě a ceně se to dá předpokládat. Obsluha příjemná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi dobrá restaurace, která bývá z neznámých důvodů obvykle poloprázdná. Pivo výborné, jídlo, co měli ostatní, také vypadalo lákavě. Snad jen ceny by mohly být trochu nižší...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí k posezení s přáteli u vepřových kolen a črném pivě. Jedno bylo sice trochu studené, ale zjednaná okamžitá náprava. Personál příjemný a vstřísný. Nikdo nikoho nevyhazoval a neupozorňoval na zavírací dobu.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Byli jsme v restauraci na předvánočním setkání s přáteli. Předpokládali jsme, že před Vánoci se budou všude snažit uspokojit zákazníka co nejlépe. Nicméně ač byla restaurace poloprázdná, několik jídel z jídelního lístku neměli, to co měli pak za moc nestálo. Navíc jsme poměrně delší dobu čekali. Obsluha byla milá ale když k vedlejšímu stolu přišlo několik cizinců, už nás nestíhala obsloužit. Příště už raději půjdeme jinam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci mohu jen doporučit. Byli jsme zde na Silvestra odpoledne, ačkoliv jsme byli upozorněni, že kvůli plné restauraci bude příprava jídla trvat déle, do půl hodiny jsme měli jídlo před sebou. Měli jsme hovězí steaky a každý ho měl připravený přesně podle svých představ (vyzkoušeli jsme si na kuchařovi snad všechny možné úpravy:D) Obsluha byla také moc milá a vstřícná. Ráda se sem vrátím:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá obsluha, prostředí velmi příjemné, jen bych změnila hudbu (nehodí se do tohoto prostředí a při vstupu se nám zdála zbytečně hlasitá), jídlo bylo velmi dobré. Doporučuji!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nevíme, jestli restaurace prošla jen změnou jména nebo i majitele, ale každopádně je to zde podstatně lepší než dříve. Ochutnali jsme výborné Svatomartinské víno, jídlo bylo také dobré. Jen je zde malý sortiment rozlévaných vín - jen dvě. Byla nám poskytnuta zdarma káva k jídlu, i když jsme neměli na ni poukázku kvůli chybě internetu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné prostředí, mily a ochotny personál, chutné a skvele pripravene jidlo za dostupne ceny, pouze nabídka rozlevanych vín by mohla být vetší. Celkové lze doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO