Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 10x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Tří lvů

V restauraci Vás přivítají v příjemném a čistém prostředí, se zárukou výborné české kuchyně, plzeňského piva a moravských vín, s možností využití dalších prostorů, vhodných pro oslavy, výročí, svatby a firemní akce. Restaurace je nekuřácká, taktéž salonky, kuřácký prostor je vyhražený pouze ve venkovním atriu. Za dobrého počasí tu pro Vás mají otevřené venkovní atrium ve vnitrobloku, mimo městský smog a hluk, vhodné pro celodenní posezení a pro pořádání akcí typu: grilování, hudebních koncertů a vernisáží.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Využili jsme akci na Slevomatu do této restaurace a zašli na pečené koleno. Jídlo nás úplně nenadchlo, bohužel, koleno nebylo zcela propečené. Avšak restaurace je pěkná a personál příjemný.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Při rezervaci jsme využili voucher ze Slevomatu, rezervace proběhla naprosto v pořádku. Obsluha byla milá a pozorná, bohužel jedno pivo bylo úplně pod míru. S jídlem jsme byli spokojeni částečně, pečené koleno na černém pivě nebylo úplně dopečené. Libová část byla dobrá, i když maso nešlo moc dobře od kosti, ale kůže byla z jedné strany tvrdá a z druhé nedopečená. Celkový dojem rozpačitý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace, příjemné prostředí, jídlo vynikající. Doporučuji zejména hovězí steaky, vždy propečené dle vašich požadavků. Ceny jsou vyšší, ale vzhledem k lokalitě a ceně se to dá předpokládat. Obsluha příjemná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO