9 fotek

Restaurace U Tří lvů

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Tří lvů

V restauraci Vás přivítají v příjemném a čistém prostředí, se zárukou výborné české kuchyně, plzeňského piva a moravských vín, s možností využití dalších prostorů, vhodných pro oslavy, výročí, svatby a firemní akce. Restaurace je nekuřácká, taktéž salonky, kuřácký prostor je vyhražený pouze ve venkovním atriu. Za dobrého počasí tu pro Vás mají otevřené venkovní atrium ve vnitrobloku, mimo městský smog a hluk, vhodné pro celodenní posezení a pro pořádání akcí typu: grilování, hudebních koncertů a vernisáží.

Zobrazit více
  • +3

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Při rezervaci jsme využili voucher ze Slevomatu, rezervace proběhla naprosto v pořádku. Obsluha byla milá a pozorná, bohužel jedno pivo bylo úplně pod míru. S jídlem jsme byli spokojeni částečně, pečené koleno na černém pivě nebylo úplně dopečené. Libová část byla dobrá, i když maso nešlo moc dobře od kosti, ale kůže byla z jedné strany tvrdá a z druhé nedopečená. Celkový dojem rozpačitý.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace