Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Tří koček

Restaurace nabízí vlastní rozvoz. Více informací na webu restaurace. Nechte se pozvat do příjemného prostředí hospůdky blízko centra Ústí nad Labem, v Drážďanské ulici.
Každý den vaří domácí hotová jídla. Kapacita restaurace je přibližně 60 míst. V letních měsících je otevřeno venkovní sezení (kapacita 30 míst). Možnost pořádání slavnostních hostin - zajistí tu i raut. V letních měsících si mohou zákaznici zapůjčit gril k venkovnímu posezení.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba