Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace U Tomana

Při vstupu do Domu U Tomana naleznete v přízemí pivnici s místy na stání i na sezení. V 1. patře potom stylovou restauraci s kavárenskou částí, která je pro Vás připravena také na pořádání různých večírků a akcí. Jejich cílem není vytvořit restauraci v historickém stylu nebo retro.
 Součástí pivnice je vlastní minipivovar. Pivnice pojme zhruba třicet osob na stání a třicet na sezení, restaurace v patře pak zhruba šedesát hostů. Při návštěvě toalet v 1. patře uvidíte vedle vstupu náš „selfie koutek“, kde mají takové skvosty jako Jawu z roku 1957, čerpací stojan, můžete si půjčit retro doplňky a udělat si selfie fotku s haschtagem do svého telefonu a oznámit tak ostatním, že jste právě U Tomana.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba