Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 262x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Celetná

Přehled hodnocení
85% celkově
83% personál
84% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 104x
4 107x
3 43x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme naštívili restauraci U Templářů Celetná, jídlo bylo velmi chutné. Personál byl vstřícný. Hrála zde i muzika, což se velmi líbilo našemu dítku :-). Byli jsme spokojeni :-).
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Pečená kolena byla moc dobrá, šťavnatá i propečená, s přiměřenou oblohou, moc jsme si pochutnali. Co by se dalo zlepšit je rychlost donesení objednaných nápojů.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tentokrát jsme přišli na pizzu a musím konstatovat, že tu zde umějí fakt dobrou (Roma a Vegetarián), Budvárek jak světlý, tak černý též nemá chybu. Původně plánovaný "rychlý oběd" se nepozorovaně změnil v příjemné, více než dvouhodinové, posezení ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní personál, ochotný a vstřícný k zákazníkovi. Jídlo připraveno velmi rychle s perfektní usměvavou obsluhou. Chodím sem jak s rodinou, tak i na obchodní schůzky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restaurace jsme navštívili s rodinou již po několikáté. Moc se nám líbí nevšední interiér restaurace. Personál je velmi ochotný a rychlý. Pizza je vždy křupavá a z kvalitních surovin. Ne vždy je toto samozřejmostí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc krasne prostredi v samotnem centru. Restaurace soustredena v suterenu, pusobi moc prijemne. Atmosferu k dobremu jidlu dodava italska hudba. Nejcasteji zde chodime na pizzu, kterou tu umi hodne dobre, radi se sem vracime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci U Templářů v Celetné ulici jsme navštívili poprvé jako celá čtyřčlenná rodina včetně dvou malých dětí. Obě pizzy byly výborné, kuřecí řízek s hranolkami pro děti velmi chutný (cena 299 Kč, dětská jídla ani dětské porce nemají). Je znát, že restaurace sídlí v turisticky vytížené oblasti a člověk s tím musí počítat - neustálý pohyb hostů i číšníků a rychle se plnící uvolněné stoly, jakožto i výše cen jídla i nápojů. Obsluha milá a ochotná, jídlo i pití velmi chutné, prostředí rušnější - pro rodinu s malými dětmi nepříliš vhodné, ale nelitujeme návštěvy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace, kterou jsme navštívili poprvé a určitě ji zařadíme mezi své oblíbené. Pizzy zde podávají opravdu výborné. Už se těšíme na příště. Děkujeme

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO