Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 189x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Celetná

Restauraci najdete v historickém domě z 12. století. Nabízíme velký výběr pizzy, těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Budweiser a Carlsberg, káva Bristot). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér. Ve sklepě se nachází tajemná studna. Zveme vás k příjemnému posezení!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace rádi zajdeme na výbornou pizzu, tentoikrát jsme měli malé nedorozumění ohledně rezervace objednané přes restu, neměli o nás záznam, ale nakonec se vše vyřešilo a byli jsme spokojeni.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Milý personál, ochotný a vstřícný, skvělá atmosféra v celé restauraci – to jsou hlavní plusy tohoto prostředí. Bohužel jídlo, co jsme ochutnali, nevybočovalo z průměru, což asi trochu vysvětluje nižší ceny restaurace. Salát s lososem byl podán jako zcela neochucený salát, bez dresinku a bez pečiva, na vyžádání olivového oleje a dalších ingrediencí jsem si mohla salát ochutit :-) Rostbíf (jedno z nejdražších jídel) byl místo požadované úpravy médium propečený a mírně kližkovitý. S vínem tady není problém, mají červené a bílé, a více informací nedostanete. :D Ale hoši jsou fakt milí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO