Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 287x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Celetná

Restauraci najdete v historickém domě z 12. století. Nabízíme velký výběr pizzy, těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Budweiser a Carlsberg, káva Bristot). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér. Ve sklepě se nachází tajemná studna. Zveme vás k příjemnému posezení! V restaurantu můžete uspořádat rodinnou oslavu, soukromou párty, oslavu narozenin, firemní akce a další. Prostor rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část. I svého pejska můžete vzít s sebou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pěkný podnik ale ceny poměrně vysoké . Vevnitř docela těžký vzduch a vedro. Obsluha sice milá a zábavná ale při placení jsme si museli dojít ke kaše sami. Na voucher klidně ale na večeři nebo tak spíš ne
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je v rušném centru Prahy, ale přesto je zde klid, milá obsluha, která je i poměrně rychlá. Jídlo je chutné. Například se tu setkáte i s živou hudbou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v přímo v centru Prahy. Je nekuřácká s kuřáckou zahrádkou venku. Zajimavy interiér, studna a živá hudba. Jídlo dobré. Obsluha je milá, příjemná a rychlá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO