Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 214x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Celetná

Restauraci najdete v historickém domě z 12. století. Nabízíme velký výběr pizzy, těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Budweiser a Carlsberg, káva Bristot). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér. Ve sklepě se nachází tajemná studna. Zveme vás k příjemnému posezení!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální lokalita vybízí využít restauraci k odpočinku a načerpání sil po toulkách centrem Prahy. V restauraci nás přivítal milí personál. Vybrali jsme si 2 znamenité pizzy a k dobrému chutnání nám hrála čarokrásná živá hudba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezká restaurace přímo v historickém centru města, jako bonus navíc v gotickém sklepení. Pizza je spíš průměrná, ničím nenadchne, ani nijak nezklame. V celku ok.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Voucher do této restaurace jsme zakoupili poprvé a rozhodně nelitujeme. Určitě se sem vrátíme. Skvělé jídlo, ochotný personál a příjemné prostředí zde ocení zajisté každý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO