Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 298x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Celetná

Restauraci najdete v historickém domě z 12. století. Nabízíme velký výběr pizzy, těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Budweiser a Carlsberg, káva Bristot). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér. Ve sklepě se nachází tajemná studna. Zveme vás k příjemnému posezení! V restaurantu můžete uspořádat rodinnou oslavu, soukromou párty, oslavu narozenin, firemní akce a další. Prostor rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část. I svého pejska můžete vzít s sebou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
vyse zmineny podnik muzeme jenom doporucit, je zde velmi prijemne, jidlo maji opravdu dobre, a ostatni sluzby a vstricnost personalu je chvalyhodna. urcite navstivit
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem byl již několikrát, tak vím co od toho očekávat. Pizza mi zde velmi chutná, umístění v centru Prahy je parádní, prostředí příjemné. Obsluha trochu pomalá a znudena. Vřele doporučuji pokud si chcete dát chutnou pizzu v centru Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí dobré i personál hodnotíme jako ochotný i milý, přesto úmyslně daly jsme jen malé dýško a nějakou tu hvězdičku jsme strhli za to, že i přes opakovaně telefonáty z naší strany, pro ujištění personálu o naší návštěvě a ujištění samy sebe o garanci rezervace, jídlo jsme dostali po více než hodině čekání. Ano, v restauraci bylo nabito, však předtím nevyhověli našemu naléhavému mimořádnému přání, a sice moci objednat si po telefonu námi předem vybranou pizzu (samozřejmě pro urychlení a asi půl hodiny před fyzickou návštěvou), stůl na nás čekal prázdný, dokonce mnozí hosté příchozí po nás byli obslouženi dříve, protože si objednali nikoliv pizzu. Zato polovinu z každé pizzy nám ochotně zabalili do krabic (zdarma) pro odnos s sebou. Nijak nepřeháníme, když informujeme, že poté představení v Národním divadle jsme kvůli zdržení v restauraci stihli doslova na vteřinu, upocené, s žaludkem naruby, s kabáty přes ruku a batohy na kolenou jsme dosedly a v sále zhaslo světlo, zátěže jsme se mohly zbavit až o přestávce. To národní divadlo ještě nezažilo a my také ne!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO