Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 473x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Vítězná

Přehled hodnocení
83% celkově
85% personál
80% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 159x
4 228x
3 74x
2 10x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pečené koleno bylo výborné,obsluha taky.Určitě znovu navštívíme
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
We went here with a voucher and we were satisfied. Both food and beer were good. There are not many items on the menu (missing a 10• beer), but it is a plus. We had gnocchi, and both spinach and chicken were very good.
Restaurace U Templářů Vítězná
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace má poměrně malou kapacitu, takže doporučuji rezervaci dělat co nejdříve. Nicméně podnik je příjemný, obsluha byla velmi milá a pizza i rizoto byli velmi dobré. Vše bylo pěkně naservírováno a jídlo bylo rychle hotové. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s rodinnou atmosferou a rychlou, ochotnou a milou obsluhou. Měli jsme výbornou pizzu a velmi chutné rizeto. Pizza má křehké těsto a je bohatě zdobena.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme navštívili již poněkolikáté a opět jsme byli spokojeni. Pizzy byly chutné, obsluha ochotná. Večer příjemné posezení u zapálené svíčky. Tentokrát jsme navíc dostali bagetky s pomazánkou na navození chuti k jídlu. :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci U Templářů ll často navštěvujeme s přáteli na voucher ze Slevomatu. Pizza je zde vždy dobrá, pochvalujeme si i víno a kávičku. Obsluha milá a vtipná.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí , které vás v této restauraci obklopí v každém směru. Příjemný a milý personál je vemi profesionální a vstřícný. Jídlo velmi chutné. Rádi se vracíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na centrum Prahy relativně dobré ceny. Obsluha rychlá. Prostředí celkem příjemné. Je tam ale málo místa na sezení-hodně nahuštěné stoly a dojem kazil i roztrhaný ubrus. Jídlo připravené rychle-dobré, takové, ale uvařím i doma. Kompletní pohled = neurazí-nenadchne
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí a velmi milý personál. Restaurace nabízí opravdu pestrý výběr italské kuchyně, přes široký výběr pizz, přes těstoviny až po risota. Měly jsme penne a houbové risoto a moc jsme si pochutnaly. Doporučujeme
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
S návštěvou restaurace jsme byli spokojeni. Byli jsme tam 2 dospělí a 2 děti. Ujala se nás velmi příjemná servírka, byla velmi milá, i děti s ní komunikovaly. S jídlem jsme byli také velmi spokojeni, děti snědly každé skoro celou pizzu. Určitě se sem vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO