Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 399x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Vítězná

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
81% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 134x
4 192x
3 63x
2 8x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace u Templářú na Vítězné ulici má velmi dobré umístění v blízkosti Národního divadla a jako výchozí bod při vycházkách na Petřín.K posezení nabízí vhodné prostředí.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsme vyrazili s přítelkyní na večeři do této restaurace. Měli jsme nakoupený voucher ze slevomatu a podle fotek to vypadalo parádně. Ale klasicky - photoshop je photoshop :D Prostranství mě naživo příliš neuchvátilo a hlavně se mi nelíbilo oddělení (neodělení) kuřácké zóny od nekuřácké. Jídlo jinak dobré, nicméně měl jsem lepší :-) Obsluha byla příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
náš favorit a opět nezklamal:o)) výborná pizza a opravdu milá obsluha. V této restauraci se díky obsluze vždy cítím velice hezky a vím, že zase příště bude výběr jednoduchý:o)) Petra
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Příjemná restaurace v centru Prahy s kvalitní kuchyní, výhodnými denními menu a příjemným personálem. Oceňuji i rychlost, se kterou zde pokrmy připravují. Doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milý personál, jídlo bylo velmi dobré, jako uý tradičně, byli jsme tu uý poněkolikáté a až na jednu vyjimku jsme byli vždy spokojeni. Prostředí je příjemné
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme si již poněkolikáté dali pizzu, která byla naprosto skvělá. Příjemný, ochotný, ale nevtíravý personál náš zážitek ještě znásobil, stejně jako výhled na zasněženou ulici. Výborné bylo i pivo.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha zde byla velmi milá, servis velmi dobrý, rychlý, pečlivý, celkově však obsluha nepůsobila vtíravě. Jídlo bohužel již tak dobré nebylo. Pizza velký propadák - nejspíše nejhorší quattro formaggi, jaké jsem kdy jedla. Druhá pizza, al pollo, již byla o poznání lepší, přesto však rozhodně nepatřila ke špičkám. Takže do této restaurace spíše na něco jiného, než na pizzu. Ale za obsluhu a lokál dávám velkou jedničku :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navsteva byla prijemna. Nebylo moc lidi tudíž jsme nečekali dlouho a mohli si v klidu posedet pri svickach. Pizza výborná a bez susene bazalky jeste lepsi. Vynikající testo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, s výhledem přímo výlohou na ulici, výběr pizz je velký. Obsluha hned nabídne, nečekáte. Výhoda je blízkost tramvaje a hned pod Petřínem z procházek unavení, je kam si zajít

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO