Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 375x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Templářů Vítězná

Nabízíme velký výběr pizzy, těstovin, masa, salátů a velký výběr nápojů (pivo Budweiser a Carlsberg, káva Bristot). Největším lákadlem jsou příznivé ceny a krásný starobylý interiér. Ve sklepě se nachází tajemná studna. Zveme vás k příjemnému posezení!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsme navštívili díky voucheru. Obsluha byla velmi milá a ochotná. Jídlo výborné, prostředí nekuřácké, příjemně vyzdobené. Na to, že je to restaurace v centru města má celkem dobré ceny.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace navštívena v rámci uplatnění voucheru na slevomatu. Dobrá dostupnost, slušné ceny na centrum. Než začli u sousedního stolu dýmat z cigaret bylo to v pohodě. Prostory pro kuřáky nejsou odděleny, takže restaurace je nekuřácká dokud si někdo nezapálí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii jsme využili na večeři po procházce po Malé Straně. Sejdete z Petřína a jste tam. Prostředí příjemné, personál ochotný a vstřícný a pizzy chutné. Takže doporučení.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO