Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Sv. Václava

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Příchod byl pěkný. Hned si nás všimli a nabídli místo k sezení. Hned na to se zeptal co by jsme chtěli k pití. Pak přišlo to horší. Po obdržení jsme čekali přes půl hodiny jestli někdo přijde a nic. Po více jak 45min jsme se rozhodli odejít. Podotýkám, že restaurace byla skoro prázdná.
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme si vybrali dle internetu - predem jsme si prohledli menu na netu a usoudili jsme ze by to bylo to prave. Velke zklamani bylo hned jak jsme usedli - jidelni listek byl uplne jiny a byl dost jednoduchy - zadny vyber jidel Byla jsem moc zklamana - personal to omlouval vymenou majitelu. Uz bych tam nesla
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý den, jídlo bylo skvělé, měla jsem vepřovou panenku na houbách a kukuřičné placky, dcera měla vepř.panenku na slanině, grilovanou zeleninou, Ostatní měli taky vynikající jídlo, Výborné moldavské víno, prostě super. Děkuji!!!!!!!!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo je vždy ok, ale ten vrchní... Více úsměvu a zdvořilosti by neškodilo. Na začátku večeře nám na stůl začala ze stropu kapat voda, prý konvektomat v kuchyni v patře! Přesadili nás. Kožené sedačky mají děsivé záplaty. Vína ze Školního statku zřejmě pro Pražáky, ocet s vodou. Jinak velmi stylová příjemná restaurace bez kouření, super. A hovězí líčka výborná, a to již několikrát.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Všem nám moc chutnalo,příjemné prostředí,příjemný personál. Kuchaři velkou jedničku s hvézdičkou. Byli jsme čtyři a všechny čtyři jídla vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Rezervovala jsem si stůl pro pět osob v nekuřácké části. Předem jsem žádala, aby byl stůl vyzdobený, protože šlo o narozeninovou oslavu. Stůl byl standardně připravený, to znamená, že se od ostatních stolů ničím nelišil. Byl v přední části restaurace, hned u baru, kde bylo rušno. Myslím si, že pro uzavřenou společnost mohl být připravený někde v zadní části restaurace, kde je více klidu. Seděli jsme přímo pod reproduktorem, kde hrála poměrně hlasitě roková hudba, museli jsme požádat číšníka, aby ji trochu zeslabil, opravdu to nebylo moc příjemné. Objednala jsem si hovězí vývar s játrovými knedlíčky. Přinesli mi tmavě hnědou horkou slanou vodu, ve které plaval jeden velký játrový knedlík, žádná zelenina, žádné nudle. Jako hlavní chod jsem měla steak z vysokého roštěnce, žádala jsem medium. Maso bylo jako žvýkačka, samá flaksa, nedalo se ani ukrojit a tekla z něj krev, nebylo medium, ale skoro syrové... Abych ale nebyla jen kritická, interiér restaurace je velmi stylový a obsluha milá, možná jsme měli jen smůlu na jídlo, každopádně jsem byla velmi zklamaná a do restaurace na jídlo už asi nepůjdu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Musím pochválit výbornou, milou a slušnou obsluhu která plně zvládala snad všechny prvky etikety :). Přítelkyně říkala, že lepší jídlo nikdy neměla - Měla Lososa v listovém zábalu. Na přání mi nechali na stole obrovskou kytici růží. Naprostá spokojenost, ale nic laciného :).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO