Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U sv. Jakuba

Restaurace U sv. Jakuba je zaměřena především na kvalitní středomořskou kuchyni. V takové kuchyni nesmí chybět pizza, gyros, ryby a mořské plody, těstoviny, saláty ale i celá řada středomořských specialit z různých druhů masa a vynikající zákusky. Restaurace je vybavena digitálním projektorem, TV a audiosystémem a je připojena na Wi-Fi. Při vhodném počasí lze využít venkovní trasy a přilehlých prostor k rozšíření kapacity restaurace. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Druhá návštěva restaurace,řecké předkrmy moc dobře jako minule. Gyros dobře vychuceny,jen místo majonézy by byly lepší tzatziki. Bifteki z víkendového menu skvělé. Jedinou slabinou je relativně špatně odvětrávání kuchyně,takže člověk je po návštěvě náležitě "provonen". Jinak vše ok.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO