Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Štíra

Restaurace Brno-Bystrc - Restaurace U Štíra Máte hlad a chcete se opravdu dobře najíst? Jedete s dětmi do ZOO a chcete navštívit retauraci, která se nachází v blízkosti zoologické zahrady? Pak neváhejte zavítat do Restaurace U Štíra v Brně-Bystrci. Restaurace U Štíra o kapacitě 70 míst Vám nabízí posezení v příjemném prostředí nedaleko brněnské ZOO s výhledem do zahrady. Nabízíme široký výběr jídel domácí kuchyně a výhodné polední menu. Rádi uvaříme i jídla pro celiaky a lidi s bezlepkovou dietou. Nejvíce si u nás pochutnáte na pečených žebrech nebo pečených kolenou - vše podle rodinné receptury. Prostory restaurace jsou klimatizovány a můžete je také využít k pořádání svateb, firemních akcí, promocí nebo rodinných oslav. Pro nekuřáky a rodiče s dětmi máme k dispozici nekuřácký salonek. Hosté restaurace mohou přijít i se svými domácími mazlíčky - psy. Restaurace zahájila svůj provoz roku 1994 a v roce 2006 prošla rekonstrukcí provozu. Disponujeme Wi-Fi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO