Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Štíra

U Štíra nabízí nejen širokou nabídku jídel, ale také výhodná polední menu. Polední menu podávají v době od 11:00 hodin do 14:00 hodin. V této době se v restauraci nekouří. K výbornému jídlu si můžete objednat nealkoholické nápoje včetně točené Kofoly nebo čepovaného pivo Starobrno 11°. K příjemnému posezení v restauraci si můžete také objednat tradiční dezerty, které si sami vyrábí. Nekuřácký salonek má kapacitu 40 míst. Připravují pouze maso z českých chovů a v letních měsících používají zeleninu pěstovanou na vlastní zahradě včetně bylinek. V nekuřácké části je i malý koutek pro děti a místnost s přebalovacím pultem pro nejmenší děti. V blízkosti restaurace se nachází zoo, do které můžete zajít na výlet s dětmi.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO