Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace U Stehlíků

Restaurace U Stehlíků vám nabízí bohatý výběr dobrého jídla a nápojů, ke kterému si můžete sednout do příjemné místnosti nebo do předzahrádky.
Na své si přijdou i milovníci dobrého moravského vína. Po domluvě je možno navštívit jak rodinné vinařství, tak domácí sklep. V naší restauraci je možné uspořádat jak svatby, promoce, rodinné oslavy, tak i školení, výroční schůze atd.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Restaurace prostředím silně obyčejná. Spíše více do pivnice. Obsluha opravdu otřesná. V lístku napsaná jídla, která nemají. Obsluha na to ani neupozorní a při výběru jiného jídla rovnou řekne, že budeme čekat opravdu dlouho. Takže buď si vyberu hned, nebo nemám šanci. Pití dobré, jídlo ucházející na 4 cenovou skupinu. Máte - li hlad, ano, ale je-li jiná možnost jdete jinam.

 • Uživatelská fotka z U Stehlíků
 • Uživatelská fotka z U Stehlíků
 • Uživatelská fotka z U Stehlíků
Medy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba