Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Staré pece

Restaurace s příjemným prostředím a letní zahrádkou má ve své nabídce výborné pizzy, italskou kuchyni, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
První dojem mi hned zkazila obsluha, slečna servírka očividně nebyla nadšená z obsluhy zákazníků. Jídlo nás nenadchlo ani výrazně nezklamalo, hlavně hamburgery byly dosti průměrné, brusinková pizza byla lehký nadprůměr.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na rozdíl od minulé návštěvy, kdy jsme na jídlo čekali celkem dlouho, nám bylo tentokrát doneseno velmi rychle. Krutí rizoto bylo dobré, veltlín nepotěšil. Restaurace výrazně nepotěší, pohodově posedět např. před návštěvou divadla se tam dá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ve volném dni jsme procházku po centru spojili s obědem a od poslední návštěvy, kterou si už moc nepamatuji se moc nezměnilo, vše při starém. Doporučil bych pokud vypadá, že je plno je plno místa ve sklepě a je tam více soukromý. Pizza byla výborná nemůžu si stěžovat a přítelkyně měla burger a ten vypadal také pěkně. Obsluha v pořádku a celkový dojem pozitivní nic úplně na romantickou večeři, ale na oběd či pokec s kamárády atd. úplně dostačujíci.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO