Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Špirků

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo moc dobré, ceny na centrum výborné. Jen obsluha nestíhala (bylo jich málo, jen dva na plnou hospodu včetně baru), dlouho jsme čekali na objednávku a na placení. Na účtu jsme nakonec měli položku navíc, za což se omluvili, ale mým kolegům se to tamtéž stalo již potřetí.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Staff not attentive to table needs, I had to leave table to get waitress's attention to order drinks even though the restaurant was almost empty. Beer selection good and food good. There are many options in this area so it is not difficult to see why other restaurants which provide better service are busier
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Typická česká restaurace schovaná kousek od hlavní spojnice mezi Václavským a Staroměstským náměstím si uchovává svůj původní ráz. Široký výběr české kuchyně, kvalitní pivo. Dobrý poměr mezi cenou a nabízenými službami.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
+ super harmonikář, jen nešel vypnout

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO