Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U sousedů

Jedná se o příjemný lokální podnik, kam můžete vzít celou rodinu na skvělý oběd či večeři, kde můžete posedět nad sklenicí vína, nebo vychutnat vybraná česká piva. Snaží se zde vytvořit jedinečnou, rodinnou atmosféru a nabízet jen to nejlepší. Jako na návštěvě, kde vám hostitel poskytne to nejlepší co doma má.

Jídla, která podávají, připravují z čerstvých a kvalitních surovin. Zvolili variantu otevřené kuchyně, do které můžete kdykoliv nahlédnout, abyste věděli, jak se vaše pokrmy připravují. Cílem restaurace  je nabídnout to nejlepší z poctivé české a mezinárodní kuchyně v tradiční i moderní podobě, kterou pro vás připravují kuchaři s mnohaletou zkušeností. A kromě jídelního lístku, který v průběhu roku obměňují podle sezóny, mají pro vás připravené ještě speciální kulinářské akce. Samozřejmostí je polední menu v průběhu pracovního týdne.

 

  Recenze restaurace

  Celkově   
  personál 3
  prostředí 3
  jídlo 3
  Celkem příjemný podnik s hezkým interiérem a milou obsluhou. Jídlo bylo dobré, ale ničím neuchvátilo. Spíše tedy průměr. Ceny mi přišly lehce nadsazené. V podstatě tedy obyčejný podnik, který mě příliš neoslovil.
  Celkově
  personál 4
  prostředí 5
  jídlo 5
  Celkově  
  personál 5
  prostředí 5
  jídlo 5
  Více recenzí

  Je na této stránce chyba? Napište nám

  Tuto nabídku právě sleduje lidí.

  Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

  REZERVOVAT MÍSTO