Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Sousedů

Po dlouholeté praxi v roli šéfkuchaře se Jan Skuhra rozhodl otevřít si vlastní restauraci s rodinnými rysy. Jednoduchá a chutná jídla připravují především z regionálních surovin dostupných podle sezóny. Odebírají čerstvé těstoviny bez „éček“ a konzervace z chráněné dílny Pasta Fidli, vyrábí domácí limonády, bylinné sirupy a marmelády. Jeden den v týdnu, kdy je restaurace zavřená, objíždí místní farmáře a pěstitele, od kterých odebírají čerstvé suroviny. Věří tu, že tato cesta je správná a přáli by si, abyste se u tu cítili jako doma. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše naprosto perfektní,pro mě nejlepší restaurace v Plzni. Jídlo vynikající, úžasný přístup,vyborne marmelády a sirupy. Prostě rodinná restaurace na jedničku!!!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci U Sousedů bych jen tak nenašel. Leží v okrajové části Plzně ve vilové čtvrti. Až po doporučení kamaráda jsem se sem vypravil a chybu jsem rozhodně neudělal. Kuchyně je opravdu skvělá! Výběr je sice menší, ale od všeho je zde něco a jistě si vybere každý a jak se říká: "V jednoduchosti je krása!" Pivo mají také z lokálního pivovaru (Lenoch). Opravdu velká spokojenost!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO