Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Slovanské Lípy

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
81% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 16x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace u Slovanske Lípy nás nezklamala. Personál vsimavy, ale nevtiravy. Jídlo dobre, z čerstvých surovin. Malinko sušší kachna.je zde dětský koutek (ten by potřeboval zlepsit),detska židlička.skvely výběr regionálních piv a dobra domácí malinova limonáda s malinami.
Restaurace U Slovanské Lípy Restaurace U Slovanské Lípy Restaurace U Slovanské Lípy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klasická milá, trochu hlučnější žižkovská restaurace s typickou místní atmosférou. Velmi oceňujeme, že je celá nekuřácká. Přestože byl podnik téměř zaplněn (včetně salonku plného žíznivých studentů), personál v pohodě a s úsměvem stíhal. Nabídka piv z malých pivovarů je široká, dvanáctka Zlínský Švec a tmavý jahodový porter jsou opravdu mimořádné. Jedinou menší výhradu lze mít k jídlu (žižkovská fanka), které bylo trochu slanější, než by muselo být. Naopak kachna s KV knedlíky a červeným zelím byla vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Slovanské Lípy jsem byl už po třetí a opět bylo vše v pořádku. Mají vždy několik druhů piv na výčepu, kde se každý den mění nabídka. Piva mají výborná a každý si nějaké vybere.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme hodně spokojeni, jako vždy. Zejména s pivem a obsluhou. Kvalita jídel odpovídá ceně a vždy nám moc chutná. Nejraději máme hovězího burgra a Buffalo hot wings.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace s tradičním hospodským vzhledem. Mají velmi široký výběr čepovaných piv a hlavně skvěle vaří - poctivá česká kuchyně, nešizené suroviny a opravdu štědré porce.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Môj najobľúbenejší podnik na Žižkove. Klasická hospoda so širokým výberom pív z malých pivovarov a perfektne uverenými typickými českými jedlami. Bez rezervácie určite nechodte, býva plno.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace mne nalákala na česnečku s tvarůžkem ta by nebyla špatná kdyby nebyla přesolená. jako hlavní chod jsem si dal selečí kotletky se šťouchaným bramborem. kotletky byly trošku sušší a šťouchané brambory zcela průměrné pivo a obsluha byly v pořádku Při příští návštěvě bych se zaměřil spíš na ochutnání dalších druhů piv.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci jsme byli poprvé a určitě ne naposledy. Velmi příjemné prostředí, k tomu skvělá obsluha a výborné jídlo. Velmi velký výběr piv, kterým se také nedalo nic vytknout. Těšíme se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Další z návštěv U Slovanské lípy zcela splnila očekávání a naplnila vysoký standard v rámci českých klasických hospod. Za největší plus vidím ochotu pozitivní přístup personálu a samozřejmě poměrně široký výběr naražených piv.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO