Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 43x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Slovanské Lípy

Ku potěše těla i ducha ctěného obecenstva se zde s poctivostí vydávají česká jídla připravovaná z čerstvých surovin a čepují výhradně piva z malých českých a moravských pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil po několikáté a opět velká spokojenost :) Mají rozmanitý jídelníček, každý si vybere to své. Mohu doporučit baffalo stehýnka, která nikdy nezklamou. K tomu si dáte vždy dobré pivko a jste spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil se svými přáteli už po několikáté a opět můžu doporučit :) Velký výběr piv. Každý si přijde na své. Moc nám chutnalo a určitě se v blízké době zastavíme zas.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hodnotím jako průměrnou hospodu, dobré jídlo a pití, ale bohužel se zde stále ještě kouří a vzduch obecně tu bývá dost vydýchaný. Hlavně pánská část personálu by mohla být ochotnější a netvářit se na zákazníky, jako že jsou blbci. Platit se dá jenom hotově, což je v dnešní době u velké pražské hospody trochu překvapivé.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO