Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Slovanské Lípy

Ku potěše těla i ducha ctěného obecenstva se zde s poctivostí vydávají česká jídla připravovaná z čerstvých surovin a čepují výhradně piva z malých českých a moravských pivovarů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace u Slovanske Lípy nás nezklamala. Personál vsimavy, ale nevtiravy. Jídlo dobre, z čerstvých surovin. Malinko sušší kachna.je zde dětský koutek (ten by potřeboval zlepsit),detska židlička.skvely výběr regionálních piv a dobra domácí malinova limonáda s malinami.
Restaurace U Slovanské Lípy Restaurace U Slovanské Lípy Restaurace U Slovanské Lípy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klasická milá, trochu hlučnější žižkovská restaurace s typickou místní atmosférou. Velmi oceňujeme, že je celá nekuřácká. Přestože byl podnik téměř zaplněn (včetně salonku plného žíznivých studentů), personál v pohodě a s úsměvem stíhal. Nabídka piv z malých pivovarů je široká, dvanáctka Zlínský Švec a tmavý jahodový porter jsou opravdu mimořádné. Jedinou menší výhradu lze mít k jídlu (žižkovská fanka), které bylo trochu slanější, než by muselo být. Naopak kachna s KV knedlíky a červeným zelím byla vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U Slovanské Lípy jsem byl už po třetí a opět bylo vše v pořádku. Mají vždy několik druhů piv na výčepu, kde se každý den mění nabídka. Piva mají výborná a každý si nějaké vybere.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO