Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace U Skokana

Součástí penzionu Tarem je také menší restaurace U Skokana, kde zaženete hlad dobrým jídlem, uhasíte žízeň točenou kofolou, pivem nebo si pochutnáte na dobré kávě. Restaurace je s celoročním provozem a je opatřena bezbarierovým přístupem. Nabízí Vám zde výběr jídel tradiční kuchyně po celý den. Na pláži se nachází plážový bar, ohniště s altánem, půjčovna šlapadel, loděk a mysleli zde i na nejmenší, pro které připravili pískoviště, houpačky a trampolínu.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba