Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec U Skanzenu

Provoz hostince, který se nachází v Přerově nad Labem. Nabízí Vám zde tradiční staročeskou kuchyni. Nabídnou Vám hotová jídla i speciality kuchyně. Jsou pro Vás připraveny nekuřácké i kuřácké prostory, které jsou od sebe navzájem odděleny, dále Vám zde nabízí příjemné posezení v soukromí, kde nebudete rušeni ostatními hosty a další prostory hostince U Skanzenu. Připravují zde rovněž speciality, ale v nabídce naleznete i hotová jídla z české kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
byli jsme zde již podruhé a opět jsme byli naprosto spokojeni. Krásné prostředí, velice příjemná obsluha a naprosto úžasné jídlo. Při nejbližší příležitosti přijdeme zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí vyzdobené starými věcmi. Jídlo bylo vynikající a za velmi rozumnou cenu. Naprosto úžasný byl pan vrchní. Restaurace je poblíž skanzenu, doporučuji návštěvu s dětmi.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO