Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 29x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Ševce Matouše

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
80% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 11x
3 2x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme se naprosto spolehli na aplikaci Restu, která nám vybrala tuto restauraci na Hradčanech a výběr byl super! Výborně jsme se zde najedli i napili a obsluha byla velice milá a pozorná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Ševce je skvělá tím, že je všechno tak, jak by to mělo v kvalitní restauraci vypadat. Příjemné prostředí, rychlá a milá obsluha, super pivo a chutné jídlo. Byli jsme spokojeni!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace na rychlý oběd nebo na posezení s přáteli. Vzhledem k velké oblíbenosti je lepší si udělat rezervaci, zvlášť když chcete přijít večer. Jídlo velmi chutné,porce dostatečně velké, obsluha svyžná.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V pátek jsem si rezervovala stůl pro 10 lidí na nedělní podvečer. Na webových stránkách jsem nenašla otevírací dobu, tak jsem předpokládala, že mají otevřeno. Došla mi povrzující sms a dvě další během neděle, abych náhodou nezapomněla. Měli jsme malé zpoždění, tak jsem několikrát do restaurace volala, ale nikdo to nezvednul a nebyl tam ani záznamník. Velmi jsme spěchali, zkrátili si program, abychom nepřišli příliš pozdě. Čekal nás zavřený podnik, žádná cedulka s vysvětlením a opět žádné info a otevírací době. Na podnik s takovou reklamou velké zklamání.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto bez chybičky.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Výborné jídlo i obsluha. V restauraci jsem byl již podruhé (poprvé jsem zde měli firemní večeři) a musím říct, že mě opět nezklamala. Výborné jídlo a velmi milý personál.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí, příjemný personál. Výběr z menu dostatečný. Každý si našel to své. Restaurace je vhodná pro posezení s přáteli u piva či něčeho dobrého k jídlu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO