Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Ševce Matouše

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
77% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 13x
3 3x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme svatomartinské menu a moc jsme spokojeni nebyli. Knedlíky byly rozvařené a zbytek jinak OK. Obsluha moc nekomunikovala, mohli by být příjemnější. Už se sem nevrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsem vzal ženu na Svatomartinské menu, které se skládalo ze čtyř chodů - předkram, polévka, husička, sladká tečka. Jídla byla dobrá a kuchyni bych popsal, jako domácí v lehce lepším standardu. Žel bohu, každému jídlu (krom polévky) k dokonalosti něco málo chybělo. U předkrmu to byla nevýrazná chuť paštiky, u husy sušší maso, žádný výpek a málo zelí a u desertu (buchtičky se šodó) poměrně jalová chuť buchtiček - vlastně chutnaly jako by byly koupené v obchodě jako polotovar. Ten zbytek byl naopak vždy velmi lahodný, tedy povedené zelí, skvělá kůrčička u husy, excelentní šodó... Naštěstí vše zachránila milá a vtipná obsluha, která asi nemusí každému sednout (viz pán u vedlejšího stolu), ale pro mě to byla přesně má, lehce přidrzlá, krevní skupina. Jistě dáme v budoucnu této restouraci další šanci a budeme doufat, že kuchař na sobě stále pracuje a jeho jídla budou jen lepší a lepší :)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S návštěvou podniku jsme byli opravdu spokojeni. Velice příjemné prostředí, ochotná obsluha, široký výběr z jídelního lístku a jídlo nám moc chutnalo. Určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme se naprosto spolehli na aplikaci Restu, která nám vybrala tuto restauraci na Hradčanech a výběr byl super! Výborně jsme se zde najedli i napili a obsluha byla velice milá a pozorná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Ševce je skvělá tím, že je všechno tak, jak by to mělo v kvalitní restauraci vypadat. Příjemné prostředí, rychlá a milá obsluha, super pivo a chutné jídlo. Byli jsme spokojeni!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace na rychlý oběd nebo na posezení s přáteli. Vzhledem k velké oblíbenosti je lepší si udělat rezervaci, zvlášť když chcete přijít večer. Jídlo velmi chutné,porce dostatečně velké, obsluha svyžná.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
V pátek jsem si rezervovala stůl pro 10 lidí na nedělní podvečer. Na webových stránkách jsem nenašla otevírací dobu, tak jsem předpokládala, že mají otevřeno. Došla mi povrzující sms a dvě další během neděle, abych náhodou nezapomněla. Měli jsme malé zpoždění, tak jsem několikrát do restaurace volala, ale nikdo to nezvednul a nebyl tam ani záznamník. Velmi jsme spěchali, zkrátili si program, abychom nepřišli příliš pozdě. Čekal nás zavřený podnik, žádná cedulka s vysvětlením a opět žádné info a otevírací době. Na podnik s takovou reklamou velké zklamání.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO