Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 34x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Ševce Matouše

Hollywoodské hvězdy Brad Pitt a Angelina Jolie, český prezident, španělská královna i anglická princezna – tihle všichni si pochutnali v restauraci U Ševce Matouše kousek od Pražského hradu. Mají tu krásný dobový interiér, výbornou českou kuchyni a navíc i přátelské ceny.

Vedle řady slavných osobností ocenil kvality podniku také prestižní deník International Herald Tribune nebo americký cestovatelský magazín Travel + Leisure.

Restaurace U Ševce Matouše sídlí v historické budově ze 16. století na Loretánském náměstí, jednom z nejkrásnějších koutů starobylé Prahy. Výhled na barokní Černínský palác a Loretu mluví sám za sebe.

K největším hitům restaurace patří kachní speciality nebo poctivý šťavnatý biftek s pepřovou omáčkou. V menu najdete i řadu pochoutek mezinárodní kuchyně. Každopádně vás tu čeká výjimečný gurmánský zážitek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme svatomartinské menu a moc jsme spokojeni nebyli. Knedlíky byly rozvařené a zbytek jinak OK. Obsluha moc nekomunikovala, mohli by být příjemnější. Už se sem nevrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsem vzal ženu na Svatomartinské menu, které se skládalo ze čtyř chodů - předkram, polévka, husička, sladká tečka. Jídla byla dobrá a kuchyni bych popsal, jako domácí v lehce lepším standardu. Žel bohu, každému jídlu (krom polévky) k dokonalosti něco málo chybělo. U předkrmu to byla nevýrazná chuť paštiky, u husy sušší maso, žádný výpek a málo zelí a u desertu (buchtičky se šodó) poměrně jalová chuť buchtiček - vlastně chutnaly jako by byly koupené v obchodě jako polotovar. Ten zbytek byl naopak vždy velmi lahodný, tedy povedené zelí, skvělá kůrčička u husy, excelentní šodó... Naštěstí vše zachránila milá a vtipná obsluha, která asi nemusí každému sednout (viz pán u vedlejšího stolu), ale pro mě to byla přesně má, lehce přidrzlá, krevní skupina. Jistě dáme v budoucnu této restouraci další šanci a budeme doufat, že kuchař na sobě stále pracuje a jeho jídla budou jen lepší a lepší :)
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO