Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 29x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Ševce Matouše

Hollywoodské hvězdy Brad Pitt a Angelina Jolie, český prezident, španělská královna i anglická princezna – tihle všichni si pochutnali v restauraci U Ševce Matouše kousek od Pražského hradu. Mají tu krásný dobový interiér, výbornou českou kuchyni a navíc i přátelské ceny.

Vedle řady slavných osobností ocenil kvality podniku také prestižní deník International Herald Tribune nebo americký cestovatelský magazín Travel + Leisure.

Restaurace U Ševce Matouše sídlí v historické budově ze 16. století na Loretánském náměstí, jednom z nejkrásnějších koutů starobylé Prahy. Výhled na barokní Černínský palác a Loretu mluví sám za sebe.

K největším hitům restaurace patří kachní speciality nebo poctivý šťavnatý biftek s pepřovou omáčkou. V menu najdete i řadu pochoutek mezinárodní kuchyně. Každopádně vás tu čeká výjimečný gurmánský zážitek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát jsme se naprosto spolehli na aplikaci Restu, která nám vybrala tuto restauraci na Hradčanech a výběr byl super! Výborně jsme se zde najedli i napili a obsluha byla velice milá a pozorná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace U Ševce je skvělá tím, že je všechno tak, jak by to mělo v kvalitní restauraci vypadat. Příjemné prostředí, rychlá a milá obsluha, super pivo a chutné jídlo. Byli jsme spokojeni!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO