Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace U Šesti Kohoutů

U Šesti Kohoutů je první značková rohozecké restaurace, která má vlastní koncept. Přímo v centru Liberce je nyní možné ochutnat kompletní sortiment pivovaru Rohozec a dopřát si grilované speciality ze speciálního francouzského grilu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Spokojenost. Dobré pivo, jídlo i personál. Sezení na zahrádce je příjemné.

Zajda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  3

Největší problém mám s tím, že personál nepoužívá při výdeji jídla roušky. Toto arogantní chování vzhledem k současné situaci nás posílá do středověku.

Ing.Zdeněk Žádník
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  2

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Návštěva v sobotu večer. Restaurace plná. + 1) rychlá obsluha, milé jednání, 2) jídlo velmi kvalitní - 1) pokud si někde udělám předem rezervaci, neočekávám, že budu sedět těsně vedle vchodových dveří 2) v restauraci velký hluk -způsoben především poměrně hlasitou hudbou - lidé se museli bavit dost nahlas 3) obsluha až příliš rychlá - pokud mi bere talíř ještě před odložením ubrousku 4) jídlo (hovězí líčka) naservírováno na HLUBOKÉM talíři ????!? (jinak chuťově výborné) Celkově - z hlediska jídla mohu doporučit, z hlediska prostředí nikoliv.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno