Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Šenku

V Pivnici U šenku vaří dobrá česká jídla, čepují plzeňská piva Prazdroj 12, Gambrinus 12, černé pivo Kozel a lahvové nealkoholické pivo Radegast. Dále velké množství nealko nápojů,čajů a káv. V zadní části pivnice je pro zábavu kulečník, fotbálek a šipky. Oddělená nekuřácká místnost pro 40 osob se dá využít pro uzavřené akce nebo pro svatební či jiné oslavy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Klasická hospůdka s vynikajícím jídlem a milou obsluhou v centru Plzně. Rádi sem chodíváme na oběd i na posezení s přáteli, vždy je plno. Zase brzy zajdeme, doporučujeme!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace není moc útulná, ale pro schůzku více lidí to stačí, má nekuřácké oddělení. Jídlo bylo dobré, v dobrých cenových relacích, což ocení hlavně naši přátelé důchodci. Ochotně přinesli i kohoutkovou vodu, ale ta se nedá pít asi kvůli špatným trubkám.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO