Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Šemíka

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
89% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 42x
4 39x
3 8x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme v restauraci rodinnou oslavu v počtu 16 osob. Vše bylo skvělé, stůl přichystaný, mohli jsme si dodat vlastní dort, možnost parkování ve dvoře u hotelu. Jídlo bylo vynikající, i nám na přání vyšli vstříc s dětským jídly :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
I used to love this restaurant, the service used to be very professional (apparently with hospitality education) and the food was a real climax of your day- delicious. However, not any more. The service now is a typical Czech average, you don't know if the waitress is just having a bad day or if you are truly bothering her with your presence, because her efforts to mask her annoyance are quite poor. The meal selection remained good and original, but the food finish lost everything from it's perfection. The steaks are little bit overcooked, the dumplings are squishy, the burger bun is too dry, the broth is unsalty. Something that would never occur here before. At first, I hoped this was a temporary mishap, but it has been the same now for several months. I guess the place is still ok if you stay at the hotel and want to eat your dinner there, but it has nothing left of why I used to go there for special occassions.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Atmosféra vynikající, jídlo průměrné, jelikož nebylo skoro vůbec okořeněné a dochucené (česnečka, hovězí vývar, tatarák).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Ideální podnik pokud hledáte posezení, kde většinu hluku absorbují stěny ve stylu knihovny. Restaurace je menší, tudíž její atmosféra je rodinná. V blízko se nachází Vyšehrad. Ale co je nejdůležitější, jídlo je velmi chutné a pochutnáte si zde na tradičních českých pokrmech. Vřele doporučuji návštěvu této restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde s přítelkyní na výročí a myslím, že jsem vybral dobře. Především zadní prostory restaurace s krbem jsou velmi útulné. Výběr i kvalita jídla byla na jedničku. Dlouho jsme si oba tak nepochutnaly. Obsluha v pořádku, rychlost přípravy jídel také výborná. Nemám co vytknout. Určitě se někdy vrátíme, neboť se mi vážně vše moc líbilo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO