Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Šemíka

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
89% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 42x
3 9x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
V krásném prostředí, kde velmi dobře funguje personál. Škoda, že velmi hezky vypadající jídlo bylo studené. Jinak studené plzeňská 12 byla vynikající. Doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Po delší době jsem opět vyrazil k Šemíkovi. A nebyl jsem zklamán. trochu mě však překvapilo, že jsme v restauraci byli v 18.00 sami což se nakonec ukázalo jako pozitivní. Jídlo v pohodě obsluha milá. Ceny by mohli být nižší za tyto peníze jsou k mání přeci jen o chlup lepší restaurace. I přesto doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezká restaurace poblíž Vyšehradu. Příjemné prostředí, jídlo výborné a obsluha taktéž moc milá. Doporučuji určitě stojí za vyzkoušení.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme v restauraci rodinnou oslavu v počtu 16 osob. Vše bylo skvělé, stůl přichystaný, mohli jsme si dodat vlastní dort, možnost parkování ve dvoře u hotelu. Jídlo bylo vynikající, i nám na přání vyšli vstříc s dětským jídly :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
I used to love this restaurant, the service used to be very professional (apparently with hospitality education) and the food was a real climax of your day- delicious. However, not any more. The service now is a typical Czech average, you don't know if the waitress is just having a bad day or if you are truly bothering her with your presence, because her efforts to mask her annoyance are quite poor. The meal selection remained good and original, but the food finish lost everything from it's perfection. The steaks are little bit overcooked, the dumplings are squishy, the burger bun is too dry, the broth is unsalty. Something that would never occur here before. At first, I hoped this was a temporary mishap, but it has been the same now for several months. I guess the place is still ok if you stay at the hotel and want to eat your dinner there, but it has nothing left of why I used to go there for special occassions.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO