Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 81x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Šemíka

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
87% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 39x
4 33x
3 6x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Objednal jsem stůl U Šemíka pro rodinný oběd před návštěvou divadla a udělal jsem dobře. Naši pohodovou atmosféru svátečního dne podpořila svým velice milým chováním příjemná servírka. Výběr z nápojů i jídel mají rozmanitý a všichni jsme si vybrali. Nápoje byly správně vychlazené, skleničky vyleštěné, jídlo voňavé, teplé a téměř vše bylo chutné. I mléko ke kávě dostanete předehřáté, prostě obsluha bezchybná. Ke kávě si můžete vypůjčit některou z mnoha desítek knih, které dokreslují příjemnou atmosféru podniku. Drobné nedostatky, které ovšem z našeho rodinného pohledu stály restauraci jednu hvězdičku byly spojené s kuchyní - hluk nádobí házeného asi do myčky, zápach oleje z připravovaných jídel a hlavně - hovězí plátek v burgeru asi prošel kremací, to se moc nepovedlo. Ale pokud budu mít možnost, zase sem zajdu i s rodinou, protože z prostředí je cítit pozitivní energie.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné, až romantické prostředí restaurace, velmi útulné. Rozmanitý (ale ne přehnaně) výběr jídel. Chuťově v pořádku, ale očekávali jsme větší podíl "domácí výroby" - např. noky. Personál milý a ochotný, ale doba mezi objednávkou a realizací byla (na náš vkus) příliš dlouhá, tj. trochu pomalejší. Každopádně doporučujeme a rádi se k Šemíkovi někdy vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Very nice food in a nice place and for a very good price! It's my second time that I visit them.
Restaurace U Šemíka Restaurace U Šemíka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme mile překvapeni vstřícností personálu i samotným prostředím. Předkrm kachní paštika nás trochu zklamala, byla ledová, měli jsme pocit, že byla původně zmrazená, takže jsme si její chuť ani moc nevychutnali.Naopak vynikající byla polévka - zelňačka. Rizoto s houbami a parmezánem bylo průměrné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
A little out of the way but provides great Chech food at very reasonable prices. Large portions and good selection.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The food was great, the waiters were smiling and very nice. They asked if we want to stay in the garden, or inside. They all spoke English.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO