Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 79x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Šemíka

Hotel rodinného typu v centru Prahy je součástí jedinečného historického komplexu Vyšehrad. Poskytuje jedno z nejkrásnějších panoramat starobylé Evropy. Počátky Vyšehradu sahají až do 10. století a historie tohoto místa je starší, než Pražský Hrad. Právě zde začaly dějiny českého státu. Hotel i s restaurací se nachází ve zrekonstruované budově z roku 1884 a je vhodným místem pro klidné, romantické posezení v blízkosti nejvýznamnějších pražských památek, případně pro pracovní oběd nedaleko Pražského kongresového centra.

Restaurace je pojmenována podle legendárního koně Šemíka, který skokem z vyšehradských hradeb do řeky Vltavy, zachránil svého pána Horymíra.

Restaurace také nabízí snídaně, a to od 7:30 do 10:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné, až romantické prostředí restaurace, velmi útulné. Rozmanitý (ale ne přehnaně) výběr jídel. Chuťově v pořádku, ale očekávali jsme větší podíl "domácí výroby" - např. noky. Personál milý a ochotný, ale doba mezi objednávkou a realizací byla (na náš vkus) příliš dlouhá, tj. trochu pomalejší. Každopádně doporučujeme a rádi se k Šemíkovi někdy vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Very nice food in a nice place and for a very good price! It's my second time that I visit them.
Restaurace U Šemíka Restaurace U Šemíka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO