Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Šemíka

Hotel rodinného typu v centru Prahy je součástí jedinečného historického komplexu Vyšehrad. Poskytuje jedno z nejkrásnějších panoramat starobylé Evropy. Počátky Vyšehradu sahají až do 10. století a historie tohoto místa je starší, než Pražský Hrad. Právě zde začaly dějiny českého státu. Hotel i s restaurací se nachází ve zrekonstruované budově z roku 1884 a je vhodným místem pro klidné, romantické posezení v blízkosti nejvýznamnějších pražských památek, případně pro pracovní oběd nedaleko Pražského kongresového centra.

Restaurace je pojmenována podle legendárního koně Šemíka, který skokem z vyšehradských hradeb do řeky Vltavy, zachránil svého pána Horymíra.

Restaurace také nabízí snídaně, a to od 7:30 do 10:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme v restauraci rodinnou oslavu v počtu 16 osob. Vše bylo skvělé, stůl přichystaný, mohli jsme si dodat vlastní dort, možnost parkování ve dvoře u hotelu. Jídlo bylo vynikající, i nám na přání vyšli vstříc s dětským jídly :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
I used to love this restaurant, the service used to be very professional (apparently with hospitality education) and the food was a real climax of your day- delicious. However, not any more. The service now is a typical Czech average, you don't know if the waitress is just having a bad day or if you are truly bothering her with your presence, because her efforts to mask her annoyance are quite poor. The meal selection remained good and original, but the food finish lost everything from it's perfection. The steaks are little bit overcooked, the dumplings are squishy, the burger bun is too dry, the broth is unsalty. Something that would never occur here before. At first, I hoped this was a temporary mishap, but it has been the same now for several months. I guess the place is still ok if you stay at the hotel and want to eat your dinner there, but it has nothing left of why I used to go there for special occassions.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO