Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Sedláka

Stylová pivnice a příjemné prostředí v samotném centru města mezi hlavním nádražím a Malinovského náměstím.Zajímavostí u nás jsou zajisté vystavené originální exponáty z konce 19. a počátku 20.století,používané v SEDLÁCKÝCH staveních. Čepujeme piva z ŠESTI PIVOVARŮ ! Piva jsou k nám dovážena přímo z pivovarů! Jsou uskladněna v chladícím boxu, kde je udržována teplota 6-8°C. Trubky jsou proplachovány po každém vytočení kegu a profesionálně (mechanicky) čištěny každých 21 dní.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na pár pivek je to fajn podnik v centru. Navíc v neděli mají akční cenu 21,- Kč. Není to žádná restaurace, takže s tím host musí počítat. Prostředí průměrné, ale stoly čisté.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Když někdo chce zajít k Sedlákovi musí počítat s tím, že to je tipická pivnice. Prostředí je průměrné, obsluha též. Využili jsme nedělní akci na pivo za 21 Kč Polička a Poutník a hodnotíme kladně.
Restaurace U Sedláka
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO