Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 100x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Sapíků

Vyhlášená restaurace U Sapíků je cílem mnoha gurmánů z Prahy a okolí. Lákají je české speciality Jaroslava Sapíka – kuchařské legendy, která vařila pro Václava Havla, královnu Alžbětu i papeže Jana Pavla II.

U Koně ochutnáte poctivou staročeskou a moderní českou kuchyni. Všechny pokrmy tu připravují z kvalitních a čerstvých suroviny. Oblíbené jsou pravidelné gastronomické akce.

Rustikálnímu interiéru dominuje tmavé dřevo, spousta obrazů a sem tam i nějaké to paroží. Součástí restaurace je moravský sklípek, který se nachází v podzemních prostorách z 18. století. Příjemné posezení nabízí i vinařský dvůr se zahradním grilem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla velice rychlá. Jídlo bylo fantastické od polévky, mezichod až k hlavnímu jídlu. Moravsky vrabec byl mekoucky a stavnaty. Husí játra na židovský způsob byla výborná. Doporučuji navštívit.
Restaurace U Sapíků Restaurace U Sapíků
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsem tuto restauraci poprvé. Znal jsem ji jen z vyprávění, přitom kolem ni jezdím docela často. Zážitek z návštěvy je excelentní. Personál dokonalý, prostředí skvělé, jídlo úžasné. Měl jsem Vídeňský telecí řízek s bramborovou kaší. Byl to orchestr dokonalých chutí. Návštěvu všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívli z důvodu rodinné oslavy . Na počátku byl malý problém s tím, že přestože jsme se pbjednali na Restu a dostali i potvrzení objednávky, v restauraci o nás nevěděli. Naštěstí se vše vyřešilo, pouze s asi 15-ti minutovým zpožděním jsme byli uvedeni ke stolu. Oběd jsme vybírali ze staročeské kuchyně i z nabídky zvěřiny . Všichni jsme byli velmi spokojeni jak s množstvím, tak s chutí pokrmů. Personál byl vstřícný a ochotný a přestože jsme zůstali déle, než jsme původně mysleli, nikdo nám nenápadně nenaznačoval, že bychom už měli odejít. Prostředí bylo velmi příjemné, toalety čisté a voňavé, Velmi dobře jsme si vše užili a určitě přijedeme znovu. T. Hůlková
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO