Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

8 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Ságnerů

Restaurace U Ságnerů je podnik, který své zákazníky zaujme originálním interiérem s masivním dubovým nábytkem a dekoracemi v jezdeckém stylu. Kapacita restaurace je 32 osob, další možnost sezení je také ve třech jezdeckých sedlech. Pro soukromé akce zde lze využít salonku, který se nachází ve sklepních prostorách. Každý všední den je zde nabízeno polední menu.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

NECHOĎTE TAM!! V neděli jsme chtěli završit povedený víkend obědem. Byli jsme 4, bylo přes 30 stupňů a usadili jsme se na zahrádce. Počítali jsme s tím, že budeme čekat na jídlo, protože byla doba oběda. Ale za 30 minut čekání si nás nikdo ani nevšimnul, natož že by snad přišel objednat aspoň pití. Byli jsme vzduch!! Jídlo jsem hodnotila 3 hvězdičkami jen podle skladby jídelního lístku. Protože naši přátelé měli stejnou zkušenost, mám obavu, že se nejednalo o ojedinělý případ. Radši si vyberte jiný podnik.

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Kachna byla cítit mrazákem, knedlíky byly suché, bez cibulky nebo nějakého vypeku, k tomu všemu velmi malá porce zelí, uzené zase spíš uzený bůček, než maso, jinak bylo jídlo spíše průměrné, ale porce opravdu veliké. Velmi příjemné prostředí, opravdu krásná venkovní zahrádka se zvířaty, muzeem hraček a hřištěm pro děti , milá a rychlá obsluha a možnost regionálního piva (Krakonoš). Na závěr milá pozornost v podobě domácího vánočního cukroví. Také velká škoda nevzhledných jídelních lístků a podivné kombinace moderních obkladů s jinak retro interiérem na WC.

  • Uživatelská fotka z U Ságnerů
  • Uživatelská fotka z U Ságnerů
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno