Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rytíře Lochoty

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace U Rytíře Lochoty Restaurace U Rytíře Lochoty
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili ve všední den večer. Nebylo zde příliš mnoho hostů, prostředí restaurace bylo klidné a příjemné. Večeře byla výborná, porce tak velké, že jsme je nemohli sníst. Víno bylo také moc dobré. Ke každé lahvi vína jsme dostali džbán vody s citronem zdarma, což je velmi příjemná pozornost podniku. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace si drzi stalou kvalitu jidla, uz jsme nekolikrat navstivily. Oddeleny nekuracky oddil od kurackeho, ktery je v zadni casti. Restauraci doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, obsluha je také milá. Co se týká jídla tak jsme si dali burgra a za 185 kč (na netu neaktuální jídelní lístek) to bylo trošku zklamaní...Na pohled to vypadalo ok...Hnědá houska, pěkný kousek masa trošku zeleniny...hranolky...Maso ok tomu asi nemůžu noc vytknout, a fakt by to bylo celý supr, kdyby to nezkazila ta tejden stara houska, která byla tvrdá, jak podrážka nebo krekr, suchar...takže na pivo jo, jídlo ....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, dobré pivo, co se jídla týče nenajdete zde žádné speciality, ale porce jsou slušné a jídla jsou dobře ochucená. Obsluha příjemná, ceny přijatelné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osvědčená klasika, kam občas rád zajdu s přáteli na pivko. Dobré jídlo za rozumné ceny, slušný výběr na jídelním lístku, obsluha příjemná a rychlá. Interiér ucházející.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili v sobotu na oběd. Dětem hamburger a kuřecí řízek chutnaly. Moje špagety s lososem byly přesolené. Vlastní pivo už nevaří, ale je stále v jídelníčku, stejně jako točená kofola a malinovka, kterou též nemají. Protože bylo teplo, chtěla jsem ledovou kávu nebo kávu se zmrzlinou, ale ani toho se mi zde nedostalo. Tak nevím. .....
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostor pro zlepšení vidím, jako ostatně u většiny restaurací v Česku, ve výběru nejen bezmasých, ale hlavně vegetariánských jídel. Jinak jsme byli velmi spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO