Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rytíře Lochoty

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, dobré pivo, co se jídla týče nenajdete zde žádné speciality, ale porce jsou slušné a jídla jsou dobře ochucená. Obsluha příjemná, ceny přijatelné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili v sobotu na oběd. Dětem hamburger a kuřecí řízek chutnaly. Moje špagety s lososem byly přesolené. Vlastní pivo už nevaří, ale je stále v jídelníčku, stejně jako točená kofola a malinovka, kterou též nemají. Protože bylo teplo, chtěla jsem ledovou kávu nebo kávu se zmrzlinou, ale ani toho se mi zde nedostalo. Tak nevím. .....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace se slušným výběrem piv i jídel, navštěvujeme poměrně často a vždy spokojenost. Ceny jsou příznivé a obsluha vždy příjemná. Oceňuji rozdělení na kuřácké a nekuřácké prostory.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO