Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rytíře Lochoty

Restaurace U Rytíře Lochoty v originálním stylu rytířských zásad a jedinečnou výmalbou akademického malíře Miloslava Čecha se nachází na Karlovarské třídě v Plzni.
Zdejší specialitou je polotmavý ležák z vlastního minipivovaru, který si můžete vychutnat i v zahradní restauraci s kapacitou až 80 osob.
V salonku pro 50 osob s volným předsálím je možné zajistit služby, jako je pořádání svateb, firemních či jiných akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili ve všední den večer. Nebylo zde příliš mnoho hostů, prostředí restaurace bylo klidné a příjemné. Večeře byla výborná, porce tak velké, že jsme je nemohli sníst. Víno bylo také moc dobré. Ke každé lahvi vína jsme dostali džbán vody s citronem zdarma, což je velmi příjemná pozornost podniku. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace si drzi stalou kvalitu jidla, uz jsme nekolikrat navstivily. Oddeleny nekuracky oddil od kurackeho, ktery je v zadni casti. Restauraci doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, obsluha je také milá. Co se týká jídla tak jsme si dali burgra a za 185 kč (na netu neaktuální jídelní lístek) to bylo trošku zklamaní...Na pohled to vypadalo ok...Hnědá houska, pěkný kousek masa trošku zeleniny...hranolky...Maso ok tomu asi nemůžu noc vytknout, a fakt by to bylo celý supr, kdyby to nezkazila ta tejden stara houska, která byla tvrdá, jak podrážka nebo krekr, suchar...takže na pivo jo, jídlo ....
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO