Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rytíře Lochoty

Restaurace U Rytíře Lochoty v originálním stylu rytířských zásad a jedinečnou výmalbou akademického malíře Miloslava Čecha se nachází na Karlovarské třídě v Plzni.
Zdejší specialitou je polotmavý ležák z vlastního minipivovaru, který si můžete vychutnat i v zahradní restauraci s kapacitou až 80 osob.
V salonku pro 50 osob s volným předsálím je možné zajistit služby, jako je pořádání svateb, firemních či jiných akcí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné, obsluha je také milá. Co se týká jídla tak jsme si dali burgra a za 185 kč (na netu neaktuální jídelní lístek) to bylo trošku zklamaní...Na pohled to vypadalo ok...Hnědá houska, pěkný kousek masa trošku zeleniny...hranolky...Maso ok tomu asi nemůžu noc vytknout, a fakt by to bylo celý supr, kdyby to nezkazila ta tejden stara houska, která byla tvrdá, jak podrážka nebo krekr, suchar...takže na pivo jo, jídlo ....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, dobré pivo, co se jídla týče nenajdete zde žádné speciality, ale porce jsou slušné a jídla jsou dobře ochucená. Obsluha příjemná, ceny přijatelné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO