Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • NaJedli

    Praha, Plzeňská 608/7, 15000

Restaurace U Rudolfa II.

Stylové prostředí restaurace U RUDOLFA II. je vhodné především pro banketní služby, jako jsou svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní večírky, školení, slavnostní rauty apod. Kapacita sálu pro tyto příležitosti je až 150 osob. Pro menší rodinné oslavy a firemní akce jsou k dispozici salonky pro 20 a 30 osob. V letních měsících je možné využít i naši terasu, romanticky obrostlou vinnou révou. K dispozici je také vlastní parkoviště pro auta i autobusy. Restaurace je otevřena pouze pro objednané akce. Pro cenovou nabídku podle Vašich konkrétních požadavků nás neváhejte kontaktovat. Informace o pronájmu salonků a velkého sálu na tel. čísle 235 325 150 Snídaně pro hotelové hosty se podávají od 7,00 do 10,00 hod.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO