Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Rokytky

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí skvělé, pivo taky. Jídlo odpovídá cenám, za mě spokojenost. Akorát obsluha by mohla být lepší. Doufám, že na léto připraví terásku.
Restaurace U Rokytky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ceny, pivo, hermelin, obsluha, zachody i rychlost obsluhy dobra. Naprosta spokojenost, neni co vytknout. Radi prijdeme priste znovu a posedime nad chladnou jedenactkou. ;)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Velká nevýhoda této restaurace je její zakouřenost. Kuřácká část od nekuřácké není oddělená, načichnete všude. Až vejde v platnost nekuřácký zákon, ráda se sem vrátím. Svijanský Rytíř byl výborný, jídlo také a za dobré ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jidlo i pití kvalita za dobrou cenu, jedina nevyhoda ze kurak je dost citit v nekuracke casti. Oblusha hbita, pohotova, nestalo se ze bychom cekali dele nez 2 minuty
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je na dostupném místě. Příjemné prostředí i obsluha. U vstupu kuřácký kout, který není kromě malé zdi nijak oddělen od zbytku prostoru. Ale jinak vše v pořádku.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace, pivo dobré, jídlo dobré, mnoho druhů svijanského piva, doporučuji, určitě stojí za návštěvu :) Jen obsluha by mohla být příjemnější a trochu se usmívat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli poprvé a určitě ne naposled. Velký výběr točených piv a výborná kuchyně. Díky za skvělý zážitek
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Poslední návštěva v restauraci u Rokytky nás trochu zklamala, personál nebyl zrovna příjemný a odůvodnění, že je tam celý den neberu jako omluvu. Prostředí pěkné jenom škoda, že se u výčepu kouří, člověk tam párkrát projde a stejně má načichlé věci i když sedí v nekuřácké části. Vše naštěstí zachránilo vynikající pivečko a výborné jídlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pivo je zde jiz tradicne vytecne a jidlo je v kvalite odpovidajici cene. Melu jsme sopak, smazak a topinky. Smazak ok, topinky si uz asi nedam. Sopak byl vporadku. Personal stadnardni.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO