1 fotka

Restaurace U rohatýho kola

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace U rohatýho kola

Máte rádi zábavu a dobré jídlo? My ano, a proto jsme se rozhodli Vám nabídnout obojí. Nebudeme Vás přesvědčovat, jak to tu máme skvělé, přijeďte se podívat a posuďte to sami.

Máme pro Vás připraven salónek o velikosti 120 čtverečních metrů s kapacitou 70 míst. Prostory jsou vybaveny audiovizuální technikou s možností WiFi připojení k internetu. Samozřejmostí je bezbarierový přístup a parkování vozidel v areálu motorestu. Pokud nehledáte místo pro velkou akci, ale chcete se jen odreagovat, vyzkoušejte kulečník a šipky. Návštěvníci salónku mají možnost občerstvit se stejně jako v motorestu nabídkou z jídelního lístku. Pro akce též připravujeme rauty dle individuálních přání. V případě potřeby, jsme schopni zajistit ubytování v nedalekém pensionu.

Najdete nás na cestě mezi Pardubicemi a Hradcem Králové - ve Stéblové. Dá se tady snadno zaparkovat s dvoukolým i čtyřkolým miláčkem. Pokud o něj máte velký strach, můžete si sednout na zahrádku a nespouštět ho z očí. My Vám k tomu doneseme něco dobrého k jídlu a pití. A jak říká klasik "chutí máme na vybranou", takže sváču nechte v klidu doma.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace