Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U rohatýho kola

Máte rádi zábavu a dobré jídlo? My ano, a proto jsme se rozhodli Vám nabídnout obojí. Nebudeme Vás přesvědčovat, jak to tu máme skvělé, přijeďte se podívat a posuďte to sami. Máme pro Vás připraven salónek o velikosti 120 čtverečních metrů s kapacitou 70 míst. Prostory jsou vybaveny audiovizuální technikou s možností WiFi připojení k internetu. Samozřejmostí je bezbarierový přístup a parkování vozidel v areálu motorestu. Pokud nehledáte místo pro velkou akci, ale chcete se jen odreagovat, vyzkoušejte kulečník a šipky. Návštěvníci salónku mají možnost občerstvit se stejně jako v motorestu nabídkou z jídelního lístku. Pro akce též připravujeme rauty dle individuálních přání. V případě potřeby, jsme schopni zajistit ubytování v nedalekém pensionu. Najdete nás na cestě mezi Pardubicemi a Hradcem Králové - ve Stéblové. Dá se tady snadno zaparkovat s dvoukolým i čtyřkolým miláčkem. Pokud o něj máte velký strach, můžete si sednout na zahrádku a nespouštět ho z očí. My Vám k tomu doneseme něco dobrého k jídlu a pití. A jak říká klasik "chutí máme na vybranou", takže sváču nechte v klidu doma.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO