Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Řezníka

Restaurace U Řezníka je útulný podnik v Plzni na Lochotíně. Můžete zde strávit přijemné chvíle se svými přáteli, rodinou či obchodními partnery. Jistě si zde vyberete ze širokého sortimentu domácích pokrmů české kuchyně i minutek. Pro Vaše oslavy (svatba, narozeniny, životní jubilea) zde rádi připraví například pečené selátko, kachnu, kolena či jiné speciality. Čepuje se zde Prazdroj, Gambrinus - 10° i 11° Excelent, bohatá je i nabídka vín, nealkoholických a teplých nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pokud nehledáte vyjímečný, kulinářský zážitek, ale jdete se prostě najíst, mohu doporučit. Menu bez extravagancí a módních trendů. Obsluha ochotná, rychlá a prostředí příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně slušná restaurace v centru sídliště, dobra možnost denního menu a přijatelné ceny. Příznivci české kuchyně si zde přijdou na své. Za mě 3,5 hvězdy, jelikož u mě česká kuchyně uplne nevede...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO