Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Řezníka

Restaurace U Řezníka je útulný podnik v Plzni na Lochotíně. Můžete zde strávit přijemné chvíle se svými přáteli, rodinou či obchodními partnery. Jistě si zde vyberete ze širokého sortimentu domácích pokrmů české kuchyně i minutek. Pro Vaše oslavy (svatba, narozeniny, životní jubilea) zde rádi připraví například pečené selátko, kachnu, kolena či jiné speciality. Čepuje se zde Prazdroj, Gambrinus - 10° i 11° Excelent, bohatá je i nabídka vín, nealkoholických a teplých nápojů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pokud nehledáte vyjímečný, kulinářský zážitek, ale jdete se prostě najíst, mohu doporučit. Menu bez extravagancí a módních trendů. Obsluha ochotná, rychlá a prostředí příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně slušná restaurace v centru sídliště, dobra možnost denního menu a přijatelné ceny. Příznivci české kuchyně si zde přijdou na své. Za mě 3,5 hvězdy, jelikož u mě česká kuchyně uplne nevede...
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Taková obyčejná hospůdka, která nenadchne ani svým interiérem, ani kuchyní, ale zase zde panuje příjemná atmosféra a obsluha je příjemná a rychlá. Ceny dobré. Na pivko do pohody ;)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO