Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Regenta

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborný podnik, pokud nehledáte žádné gurmánské zážitky, ale jen místo, kde se dobře najíte a napijete za velmi slušné ceny. A mají Svijany, moje oblíbený. :-) Mají spodní část - takovou obyčejnější a pak horní - zimní zahradu, která se v létě předělá na letní. Bohužel v obou částech se zatím stále kouří.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Klasická hospůdka,kde kvalita jídla odpovídá jejich ceně. Čistota by mohla být lepší - stoly byly olepené a na zemi listí a kaluže.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné pivo i prostředí, doporučujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Poprvé jsem byl U Regenta před několika lety a musím říci, že tato hospůdka šla hodně nahoru. Výborný oběd, netradiční pivko a skvělá krytá zimní zahrada ve vnitrobloku.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Fajn hospůdka pro víkendové posezení s přáteli. Na Prahu velice levné ceny a obrovské porce jídla. Prostředí obyčejné, ale na pivo dobré. Obsluha velmi ochotná, dají vám bez problému i kohoutkovou vodu. Podnik jsem navštívila již po několikáté.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO