Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Na mapě

Informace Restaurace U Radnice

Restaurace a vinárna U Radnice se nachází v historickém objektu v centru města Uničova. V restauraci můžete uspořádat různé rodinné i jiné oslavy, jako křtiny, narozeniny, firemní akce. Na požádání Vám připraví tabuli, podle vašeho přání. Co se jídla týče, v podstatě není nic nemožné, (gril, staročeská kuchyně, moderní gastronomie). Jídelní menu upravují vždy podle sezonních surovin, tak, aby bylo vždy vše čerstvé. Nejenom v létě, ale i v zimě tu můžete strávit příjemné chvíle pod vyhřívanou venkovní dřevěnou pergolou. A kdyby moc mrzlo mají pro Vás připraveny teplé deky a podsedáky. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Restauraci jsme zabukovali na doporuceni - byla to obchodní schůzka. Rezervovavli jsme na 12:00, chteli jsme si objednat z jidelniho lístku (důležitý zákazník). Obsluha nám řekla, že z karty si lze objednat až po 13:00 hodině, nyní mají hodně objednávek na denní menu. Nakonec souhlasili, že si z karty vybrat můžeme, ale budeme dlouho čekat. Ocenuji však, že se nám snažili vyhovět, vybrali jsme si tedy denní menu, ale mohli jsme si změnit polévku. Nakonec jsme tedy byli spokojeni, i přesto mně ale mrzí, že jsme našeho důležitého klienta nemohli "uhostit" více...

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno