Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pravdů

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Z jídla mohu hodnotit pouze obědy, poctivá česká klasika. Personál schopný, občas se mezi hosty vydá i majitel/šéfkuchař(?) aby se sám optal, což je vždy milé. Osobně preferuji jednodušší interiéry, U Pravdů je to na můj vkus trochu zastaralé a ta spousta dekorací na mě působí tak nějak vetešnicky, ale chápu že je to jejich představa a jiné hosty to může zaujmout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá obsluha, výborné pivo, dokonalé jídlo. Příjemné prostředí, do kterého se však absolutně nehodí nahlas puštěné rádio s hity Madonny, Pet shop Boys a jiných podobných. Pokud už musí něco hrát, tak proč ne tišeji a stylověji?
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Celkově bohužel musím restauraci nedoporučit, i když prostřední bylo příjemné a jídlo na celkem slušné úrovni, obsluhující číšníci rovněž. Bohužel barmanka vystupovala natolik agresivně a sprostě, že musím dát negativní hodnocení.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Pokud si chcete zajít s kamarády po práci na pivo, této "restauraci" se obloukem vyhněte. Obsluha byla neskutečně pomalá, což by ani tak nevadilo, kdyby nebyla naprosto neuvěřitelně sprostá. Po výslechu třetího stupně ohledně absence rezervovaného počtu lidí (měli dorazit o 20 minut později) jsme byli informováni, že pokud si chce teplé jídlo objednat pouze polovina stolu, tak tam nemáme co dělat. Podnik je zjevně zaměřen na rusky mluvící klientelu (té má naštěstí dostatek, přičemž kvůli ní neváhá přesazovat už jednou usazené hosty) a nemá zájem o nějaký český póvl, co jen zabírá místo u stolu. Pivo točí, zcela mimochodem, velmi dobré.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je velmi pekne zarizena, oddelena nekuracka cast (pres uzavrenou chodbu) a dobre pivo. Mneli sme kachnu a byla vyborna! Obsluha velmi mila, se zajmem o hosty. Moc sme si to uzili a radi prideme zas.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO