Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pravdů

Posezení ve stylovém interiéru v domě s dlouholetou historií a poctivou českou kuchyni včetně minutkových specialit vám nabízí restaurace U Pravdů.
V letních měsících můžete využít zahrádku. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Z jídla mohu hodnotit pouze obědy, poctivá česká klasika. Personál schopný, občas se mezi hosty vydá i majitel/šéfkuchař(?) aby se sám optal, což je vždy milé. Osobně preferuji jednodušší interiéry, U Pravdů je to na můj vkus trochu zastaralé a ta spousta dekorací na mě působí tak nějak vetešnicky, ale chápu že je to jejich představa a jiné hosty to může zaujmout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá obsluha, výborné pivo, dokonalé jídlo. Příjemné prostředí, do kterého se však absolutně nehodí nahlas puštěné rádio s hity Madonny, Pet shop Boys a jiných podobných. Pokud už musí něco hrát, tak proč ne tišeji a stylověji?
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO