Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Pilnáčka

Přijďte posedět do poctivé české hospody U Pilnáčka blízko centra Hradce Králové. Hospoda je konceptem Staropramenu, pivaři si ze proto přijdou na své. Točí zde perfektně vychlazené pivo přímo z tanku, jeho chuť je daleko intenzivnější než chuť klasického piva ze sudu. K pivu samozřejmě patří něco dobrého. Na surovinách zde rozhodně nešetří, dováží je od místních farmářů. V jídelním lístku najdete nejen chuťovky k pivu, ale také staročeskou kuchyni nebo hotovky. Jídelníček pro Vás sestavili se špičkovým kuchařem Daliborem Navrátilem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
Ještě nikdy se nám nestalo,ze bychom vrátili komplet jídlo - od limonády,přes polévku a hlavní chod! Na dezert jsme si už netroufli! Říkali jsme si dobře-dáme jim ještě jednu šanci a naše další návštěva nám potvrdila,ze tato restaurace je vážně katastrofa! Prostředí je hezké,snad i na pivo a utopence bychom se vrátili,ale najíst se dobře tady určitě nelze!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO