Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Petra

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo moc dobré, hlavně smažený kapr a kotleta na česneku se špenátem a br. knedlíkem. Jen nás velmi zklamaly rakvičky, to nebyla šlehačka ale nějaká divná hmota. Obsluha příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famózní hovězí knedlíčková polévka, mňam :-D,.... obrovská porce kuřecí číny s rýží , perfektní točená kofola , skvělé pivo, vynikající , příjemná a rychlá obsluha. Tato restaurace nabízí ke koupi perfektní (domáci) celé šišky knedlíků za přijatelnou cenu 25 kč. Místo jsme si zamluvili přes internet...super služba ! Naprostá spokojenost jak s kvalitou tak kvantitou jídla s vynikajícími cenami. Budu doporučovat známým . Již teď vím, že se sem budu často vracet. Děkuji Vám .
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V pátek jsme se s přáteli zastavili na dobrém jídle v restauraci u Petra. Mají zde velký výběr chutných pokrmů. Jako moučník jsme si dali bezvadné kynuté knedlíky s borůvkami.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
U Petra mají velký výběr chutných jídel a i porce jsou velké. Na přání našich zahraničních kamarádů dokonce uvařili koprovku, kterou tady před lety jedli. Vše výborné. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Úžasná restaurace, vřele doporučuji její návštěvu. Rychlá, milá a vstřícná obsluha a z jídla si nelze vybrat, protože máte chuť na všechno. Určitě se nespletete.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Výborně goticky jako vždy a plzeň taky v pořádku, doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Restaurace U Petra je velmi oblíbená. Opravdu velmi dobře zde vaří a mají pokaždé velký výběr jídel. Obsluha je fantastický rychlá, milá a vstřícná k přání hostů.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace U Petra je hojně navštěvovaná a velmi dobře zde vaří. Mají tady velký výběr jídel a personál je rychlý a všímavý. Můžete si koupit i houskový knedlík domů.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO