Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Pavouka

Vítáme Vás v Restauraci U pavouka a přejeme Vám, abyste prožili hezké chvíle u našich stolů. Jíst je nutnost, ale aby měl člověk z jídla požitek, to je umění. Dobrý oběd nebo večeře se má správně vychutnat. Protože jak praví stará moudrost, je čas k dílu a je čas k jídlu. Jídlo se má stát záležitostí, na niž se člověk těší. Naše restaurace Vám zejména nabízí přesnídávkové polévky, široký výběr poledního menu, hotová i minutková jídla po celý den. Na čepu máme Černohorské pivo 11°, 12°, Kvasar 14°, tmavý GRANÁT 12° a pšeničný VELEN 12°. Denně čerstvé moučníky a moučná jídla můžete zapít i nealkoholickými nápoji v širokém výběru. Vaší domácnosti ulehčíme prodejem houskových knedlíků přes ulici, které jdou z výroby ihned na Váš stůl. Restaurace je otevřena od neděle do pátku od 9 do 22 hodin, v sobotu dle dohody pro předem objednané akce. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. Celková kapacita restaurace je 110 míst. Nekuřácká část 50 míst, 2 kuřácké místnosti po 25 místech. Čističky vzduchu a wi-fi připojení je samozřejmostí. Jednotlivé části restaurace je možné si zajistit i telefonicky na čísle 545 577 157, nebo na restaurace@upavouka.cz. Pro větší společnosti je možno zajistit si celou restauraci, i ve volnou sobotu. Zahradní část restaurace je až pro 120 osob, v případě příznivého počasí je otevřena každý den od 11 hodin. Podáváme zde grilovaná jídla, pro větší společnost připravíme grilovaní selete, kuřat atd.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celou naši návštěvu zkazila obsluha, a to, že půlka věcí z jídelního lístku nebyla. Neměli bramboráky, tvarůžky ani nivové koule. Pivo je sortiment Černé hory. Prostředí odpovídá čtvrti.
Restaurace U Pavouka
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO