Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Pavouka

Vítáme Vás v Restauraci U pavouka a přejeme Vám, abyste prožili hezké chvíle u našich stolů. Jíst je nutnost, ale aby měl člověk z jídla požitek, to je umění. Dobrý oběd nebo večeře se má správně vychutnat. Protože jak praví stará moudrost, je čas k dílu a je čas k jídlu. Jídlo se má stát záležitostí, na niž se člověk těší. Naše restaurace Vám zejména nabízí přesnídávkové polévky, široký výběr poledního menu, hotová i minutková jídla po celý den. Na čepu máme Černohorské pivo 11°, 12°, Kvasar 14°, tmavý GRANÁT 12° a pšeničný VELEN 12°. Denně čerstvé moučníky a moučná jídla můžete zapít i nealkoholickými nápoji v širokém výběru. Vaší domácnosti ulehčíme prodejem houskových knedlíků přes ulici, které jdou z výroby ihned na Váš stůl. Restaurace je otevřena od neděle do pátku od 9 do 22 hodin, v sobotu dle dohody pro předem objednané akce. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou část. Celková kapacita restaurace je 110 míst. Nekuřácká část 50 míst, 2 kuřácké místnosti po 25 místech. Čističky vzduchu a wi-fi připojení je samozřejmostí. Jednotlivé části restaurace je možné si zajistit i telefonicky na čísle 545 577 157, nebo na restaurace@upavouka.cz. Pro větší společnosti je možno zajistit si celou restauraci, i ve volnou sobotu. Zahradní část restaurace je až pro 120 osob, v případě příznivého počasí je otevřena každý den od 11 hodin. Podáváme zde grilovaná jídla, pro větší společnost připravíme grilovaní selete, kuřat atd.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Nabízí zde piva od Černé hory (Matouš, Velen, Kvasar atd). Mají pěknou prostornou zahrádku, kde je příjemné posezení, interiér restaurace je spíše průměrný. Obsluha je zvláštní, moc nám nesedla, ale to případně posuďte sami. Z jídelního lístku si vybere každý, mají zde celkem rozumné ceny. Smažený hermelín byl fajn a pivní sláma bohužel přesolená.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celou naši návštěvu zkazila obsluha, a to, že půlka věcí z jídelního lístku nebyla. Neměli bramboráky, tvarůžky ani nivové koule. Pivo je sortiment Černé hory. Prostředí odpovídá čtvrti.
Restaurace U Pavouka
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO