Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Hodnocení U Pana domácího

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Pro mě asi nejlepší restaurace ve Zlíně a blízkém okolí. Jídlo opravdu stojí za to, ruku v ruce s ním kráčí i skvělé pivo, které si ovšem nechávají uvařit v Litovli. Navštívil jsem již spoustu restaurací v okolí, podstatně "vyhlášenějších", ovšem v kvalitě jídla se žádná moc neblíží, na člověka z něj dýchne jakási "domáckost". Servis i prostředí také na úrovni, jediná výtka ovšem směřuje k výběru hudby, nám stálejším hostům už to neustále se opakující cd pěkně leze na nervy. A pokud bych chtěl být ještě větší hnidopich, možná bych více prosvětlil interiér, je tam poměrně dost tma i ve slunných dnech.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno