Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pálů

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
86% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 7x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Naše návštěva v restauraci u Pálů začala dobře, svítilo slunce, těšili jsme se na rodinou oslavu a naše servírka byla milá. Jídlo bylo dobré, ale nikterak výjimečné, jak se tvářili jednak ceny, tak cedule "Umíme vařit". Hodně nás zklamala studené polévka a zjevně ohřívané palačinky. Nejhorší nás ale čekalo při placení, kdy majitelka (matka servírky) shledala naše spropitné jako příliš NÍZKÉ a nevÁhala se nás na něj přijít zeptat a s výkladem o tom, jaké jsou dobré mravy v pohostinství a s povzdechem, že to je jediný příjem, který číšníci mají, si řekla o druhé vyšší dýško. To vše před CELOU RODINOU. Naše spropitné možná bylo nižší, ale stále je dobrovolné. Po tomto výstupu, který byl pro nás všechny velmi PONIŽUJÍCÍ se zde již určitě NEUKÁŽEME.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, prostředí moc hezké a na úrovni, personál milý a ochotný, jediný problém jsme měli s paní (předpokládám) majitelkou, která nám přišla vyčíst, že jsme nedali správné dýško (jednalo se o nedorozumění, spěchali jsme a špatně jsme to odhadli, ale i tak jsme v restauraci utratili hodně peněz). Maní majitelka ale místo toho, aby požádala toho, kdo platil, aby s ní šel stranou, a tam to s ním potom taktně probrala, tak to s ním řešila přede všemi ostatními, a k tomu navíc poměrně nehezkým způsobem. Naprosto to zkazilo celý zážitek z této restautrace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milá hospůdka s velmi dobrým jídlem. Zvláštní cenu si zaslouží zdejší tataráček, který je jemně ochucený lanýži.Dali jsme si i candáty, byl vyfiletovaný a výborný.Kachní stehno se jen rozpadalo jen chlupaté knedlíky se nějak nepovedly.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo fantasticke, zbytecne hlasite radio od baru...Kabaty jsem slysel vic nez zenu...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostor pro zlepšení - profesionální personál - v obsluze jsou ještě rezervy
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme velmi mile překvapeni. Jak milou a vstřícnou obsluhou, tak příjemným stylovým prostředím ale hlavně velmi dobrým jídlem. Ceny sice trošku vyšší, ale adekvátní kvalitě jídla a velikosti porcí. Rádi se sem budeme vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštívili jsme tuto restauraci poprvé na základě recenzí zde na Restu. Bydlíme cca 15 km daleko a tato restaurace se mi již delší dobu nabizela v záložce okolí. Jelikož měla překvapivě vysoké hodnocení a přitom je v malé vesničce, nedalo mi to a museli jsme ji vyzkoušet. Vše co je v recenzích napsáno je pravda. Jídlo je za pět hvězdiček, personál taky a prostředí skoro taky :-). Měl jsem houbový krém, následně kachní stehno se zelím a knedlíky. Přítelkyně taky kachní stehno, ale s rýží. Vynikající. Nemáme co vytknout, teda kromě toho, že mě mrzelo, že mi v žaludku nezbylo místo na domácí žemlovku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Poetické jídlo, velice příjemná obsluha, nečekaný zážitek
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
všechno, neboť vše bylo domácí

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO