Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 23x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace U Pálů

Restaurace s rodinnou atmosférou. Restaurace U Pálů je dalším členem „rodiny“ Café Amandine a Oliva restaurant. Café Amandine potěší milovníky francouzské gastronomie a Oliva restaurant nabízí středomořský kulinářský zážitek. V restauraci U Pálů pro Vás mění nabídku každý den, podle aktuálních čerstvých surovin na trhu a momentální inspirace. Přijďte ochutnat domácí speciality, tvůrčí nápady hledají nejen v kuchyni našich maminek a babiček, ale rádi se inspirují i v Rakousko-Uherské kuchyni. 

Chcete být v krásné přírodě a přitom 20 minut od Prahy? Přijeďte do restaurace U Pálů, pro cyklisty je v blízkosti Ringhoferova stezka, pro golfové nadšence jsou nedaleko golfová hřiště Štiřín, Pyšely, Konopiště a za podívanou rozhodně stojí zámek Berchtold, kde budou nadšené i vaše děti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Naše návštěva v restauraci u Pálů začala dobře, svítilo slunce, těšili jsme se na rodinou oslavu a naše servírka byla milá. Jídlo bylo dobré, ale nikterak výjimečné, jak se tvářili jednak ceny, tak cedule "Umíme vařit". Hodně nás zklamala studené polévka a zjevně ohřívané palačinky. Nejhorší nás ale čekalo při placení, kdy majitelka (matka servírky) shledala naše spropitné jako příliš NÍZKÉ a nevÁhala se nás na něj přijít zeptat a s výkladem o tom, jaké jsou dobré mravy v pohostinství a s povzdechem, že to je jediný příjem, který číšníci mají, si řekla o druhé vyšší dýško. To vše před CELOU RODINOU. Naše spropitné možná bylo nižší, ale stále je dobrovolné. Po tomto výstupu, který byl pro nás všechny velmi PONIŽUJÍCÍ se zde již určitě NEUKÁŽEME.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, prostředí moc hezké a na úrovni, personál milý a ochotný, jediný problém jsme měli s paní (předpokládám) majitelkou, která nám přišla vyčíst, že jsme nedali správné dýško (jednalo se o nedorozumění, spěchali jsme a špatně jsme to odhadli, ale i tak jsme v restauraci utratili hodně peněz). Maní majitelka ale místo toho, aby požádala toho, kdo platil, aby s ní šel stranou, a tam to s ním potom taktně probrala, tak to s ním řešila přede všemi ostatními, a k tomu navíc poměrně nehezkým způsobem. Naprosto to zkazilo celý zážitek z této restautrace.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO