Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace U Němců

Provoz penzionu a restaurace. Ubytování v penzionu je ideální pro všechny návštěvníky přijíždějící do Brna a okolí, kteří hledají klidné a levné ubytování s rodinnou atmosférou. Restaurace je nekuřácká a nabízí posezení pro 60-70 osob v příjemném rodinném prostředí. Restaurace je propojena s terasou o kapacitě 30 míst, která je umístěna v uzavřené zahradě plné vzrostlých stromů. Součástí terasy je okrasná fontána, gril a v případě horkého počasí je možnost zastínění markýzou. Nekuřácké prostředí je vhodné především pro rodinné oslavy nebo pro příjemné posezení v kruhu přátel. Pro nejmenší hosty je připravený malý dětský koutek, dětské židličky a v případě potřeby Vám poskytnou prostory pro přebalení, nebo nakrmení miminek. Součástí penzionu je také kuřácká pivnice s malým salonkem.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO