Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Modré hvězdy

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restaurace sice přijímá rezervace, avšak je s podivem, že si to dovolí, při příchodu vše vypadalo normálně, avšak dveře nešly otevřít, otevírací doba byla v pořádku a nikde nikdo. Od kolemjdoucích jsme zjistili, že je restaurace již delší dobu uzavřena, Vzhledem k této skutečnosti není možné v restauraci hodnotit kvalitu jídla a obsluhy. Opravdu nepochopitelné!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová restaurace s širokou nabídkou jídel. Personál byl velmi příjemný. Jako jídlo jsme měli medailonky z panenky se zeleninou na másle. Bylo to dobré, myslím, že dorazíme znovu:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice hezky a stylově zařízená. Příjemný personál. K jídlu jsme si dali kuřecí prsíčka špikovaná šunkou a sýrem a steak z krkovice. Obě jídla byla velice chutná. Bohužel jsme pouze museli na jídlo čekat delší dobu, na což jsme ale byli předem upozorněni (personální problém). Restauraci jednoznačně doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO