Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Modré hvězdy

Tradiční chrudimský hostinec s letní zahrádkou a staročeskou kuchyní. Restaurace nabízí posezení pro 130 hostů ve stylově řešených interiérech, včetně malého salónku (25 míst). V letních měsících otevřena romantická terasa s 80 místy.  Restaurace je vhodná pro svatby, promoce, bankety a jiné slavnostní příležitosti.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restaurace sice přijímá rezervace, avšak je s podivem, že si to dovolí, při příchodu vše vypadalo normálně, avšak dveře nešly otevřít, otevírací doba byla v pořádku a nikde nikdo. Od kolemjdoucích jsme zjistili, že je restaurace již delší dobu uzavřena, Vzhledem k této skutečnosti není možné v restauraci hodnotit kvalitu jídla a obsluhy. Opravdu nepochopitelné!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stylová restaurace s širokou nabídkou jídel. Personál byl velmi příjemný. Jako jídlo jsme měli medailonky z panenky se zeleninou na másle. Bylo to dobré, myslím, že dorazíme znovu:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice hezky a stylově zařízená. Příjemný personál. K jídlu jsme si dali kuřecí prsíčka špikovaná šunkou a sýrem a steak z krkovice. Obě jídla byla velice chutná. Bohužel jsme pouze museli na jídlo čekat delší dobu, na což jsme ale byli předem upozorněni (personální problém). Restauraci jednoznačně doporučujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO