Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matěje

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jako obvykle, spokojenost. Jídlo bylo výborné, grilovaný kuřecí steak, houbová omáčka, americké brambory. (nebylo třeba koření, maso bylo šťavnaté). K tomu čepovaná Plzeň 12°. Kolega si pochutnal na guláši s kombinací knedlíků a Kozlu 11°. Personál v pohodě, rychlá obsluha, úsměv. Výborné je velké projekční plátno v hlavní místnosti. Trochu mi vadilo, že zde není nekuřácký prostor. Za sebe DOPORUČUJI.
Restaurace U Matěje Restaurace U Matěje
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoli bych od takového podniku nečekala mnoho, návštěvu mohu doporučit. V sobotu večer bylo narváno, ale obsluha se i přesto usmívala a všem nosila rychle na stůl.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super restaurace v zapadlém a nepříliš ideálním koutě Prahy, ale přesto je zde výborné jídlo a hlavně fantastická obsluha, která je i přes plný lokál neustále příjemná, milá a usměvavá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím přiznat, že mě podnik velmi mile překvapil. Čekala jsem špatné jídlo, podmíráky a arogantní obsluhu, ale velmi jsem se spletla. Jídlo bylo vynikající a za velmi sympatické ceny. Obsluha byla milá a usměvavá, i když nám trošku popletla účet. V restauraci bylo ale narváno a obsluha se omluvila, takže se dá menší zaváhání odpustit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I přestože se jedná o restauraci v ne příliš ideální lokalitě, jedná se o výbornou restauraci. Jídlo výborné a za příznivé ceny a obsluha fantastická. Je pravdu, že drobné chybky obsluhy, v podobě drobných zapomenutí či naúčtovaní jiných věcí, se objevily, ale vzhledem k doslova narvané restauraci je to pochopitelné a hlavně kompenzace v podobě milého a velmi úžasného přístupu vše nahradila!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál usměvavý, ochotný. Obsluha rychlá. Není co vytknout. Jídlo: česneková polévka se sýrem - jako vždy VÝBORNÁ, grilovaná panenka s americkými brambory a hříbkovou omáčkou rovněž výborné. A navíc velká porce ( viz. Fotky) JSEM SPOKOJEN A DOPORUČUJI VŠEM.
Restaurace U Matěje Restaurace U Matěje

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO