Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace U Matěje

Přehled hodnocení
91% celkově
91% personál
82% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ačkoli bych od takového podniku nečekala mnoho, návštěvu mohu doporučit. V sobotu večer bylo narváno, ale obsluha se i přesto usmívala a všem nosila rychle na stůl.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super restaurace v zapadlém a nepříliš ideálním koutě Prahy, ale přesto je zde výborné jídlo a hlavně fantastická obsluha, která je i přes plný lokál neustále příjemná, milá a usměvavá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím přiznat, že mě podnik velmi mile překvapil. Čekala jsem špatné jídlo, podmíráky a arogantní obsluhu, ale velmi jsem se spletla. Jídlo bylo vynikající a za velmi sympatické ceny. Obsluha byla milá a usměvavá, i když nám trošku popletla účet. V restauraci bylo ale narváno a obsluha se omluvila, takže se dá menší zaváhání odpustit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
I přestože se jedná o restauraci v ne příliš ideální lokalitě, jedná se o výbornou restauraci. Jídlo výborné a za příznivé ceny a obsluha fantastická. Je pravdu, že drobné chybky obsluhy, v podobě drobných zapomenutí či naúčtovaní jiných věcí, se objevily, ale vzhledem k doslova narvané restauraci je to pochopitelné a hlavně kompenzace v podobě milého a velmi úžasného přístupu vše nahradila!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál usměvavý, ochotný. Obsluha rychlá. Není co vytknout. Jídlo: česneková polévka se sýrem - jako vždy VÝBORNÁ, grilovaná panenka s americkými brambory a hříbkovou omáčkou rovněž výborné. A navíc velká porce ( viz. Fotky) JSEM SPOKOJEN A DOPORUČUJI VŠEM.
Restaurace U Matěje Restaurace U Matěje

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO